Tja, het klinkt zo gauw of je een heel eisenpakket hebt als je hier wat neer gaat zetten, terwijl ik eigenlijk alleen maar iemand zoekt die lief is, voor mij, voor de honden, en die er een beetje leuk uitziet natuurlijk. Dus, kun je lekkere koffie zetten en maak je het perfect gekookte eitje, laat wat horen leuke meneer!
Ben je ook zo gek op stoute dingen doen, en ga je zeker niet een leuke geile meid uit de weg die dat ook lekker vind? Mooi dan hebben we nu al een klik vind je ook niet?
Alles begint met een klik maar ik heb geen beschrijving van de perfecte man. Aan iedereen scheelt wel iets, aan mij ook. Maar als je elkaars minpuntjes net zo goed kunt accepteren dan komt alles goed. Graag serieuze reacties van iemand die er net zo goed ook écht voor wilt gaan en dit niet ziet als
Dat ik regelmatig dagen van huis ben vind je niet erg. Je mist de warmte van een relatie. Wat kan ik verder zeggen? Dat het toch ook wel om de beroemde klik gaat. Gaan we die ontdekken of we die hebben?