Tja, het klinkt zo gauw of je een heel eisenpakket hebt als je hier wat neer gaat zetten, terwijl ik eigenlijk alleen maar iemand zoekt die lief is, voor mij, voor de honden, en die er een beetje leuk uitziet natuurlijk. Dus, kun je lekkere koffie zetten en maak je het perfect gekookte eitje, laat wat horen leuke meneer!
Ik hou van donkere, kale mannen (is een pre, geen vereiste). Verder vind ik het belangrijk dat je humor hebt, lekker kan kletsen maar ook rustig met me op de bank kan zitten en een filmpje kan kijken.
De vrijblijvendheid voorbij, zoek ik contact met een integere, lieve maar ook lekkere vent. Die tijd heeft en aandacht en innerlijke ruimte om te delen. Niet alleen zijn lijf, maar ook emotie. Wat jij zoekt in een vrouw is: aandacht en betrokkenheid bij jou, het leven en de wereld, maar zeker ook sensualiteit,
Natuurlijk is het fijn om wat op te bouwen en te doen waar we zin in hebben. Dat is voor mij ook zeker de eerste stap. Maar het doel is me ook belangrijk. Ik wil daar optimaal voor gaan.