Niet te veel plannen, spontaan dingen ondernemen dat zit wel in jou. Jij zou ook graag weer een leuke vrouw vinden om dingen mee te gaan doen. En wat die dingen zijn, dat bedenken wij samen wel, zo lang wij er maar plezier in hebben.
Heb jij toevallig geen zin om met mij ergens gezellig iets af te spreken, gewoon zodat ik even kan kletsen, en al mijn zorgen even kan vergeten? Gewoon een luisterend oor, heb jij dat? Zou ik even tegen je aan mogen kletsen...
Ik heb iemand nodig die gevoelig genoeg is om me te begrijpen wat ik als vrouw in het leven doormaak, maar sterk genoeg om me te stimuleren en me niet te laten zitten. Ik ben op zoek naar iemand die me kan respecteren.
Iemand die niet Google is, maar je hebt alles waar ik naar zoek, . Jij zou me schat noemen en zou graag willen weten in welk deel van mijn leven je zal zijn.
U bent discreet en wilt eenmalige seks of vaker. U bent woont in de buurt of heb de mogelijkheid om deze kant op te komen ;( en anders komen we daar vast wel uit.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Julienne70, 47 jaar · Bergambacht
wel, het begint met een vriendschap toch? Dus ik wil dat je een grappige kerel bent die weet wanneer hij ook serieus moet worden.
ManGezocht, 47 jaar · Etten-Leur
Ik heb geen eisen, zolang ik mij maar op mijn gemak bij jou voel. Eerlijk en geen jaloerse type, verder heb ik eigenlijk niet
SillieGirl0, 45 jaar · Wierden
Ik zoek een man die het zowel met mij als mijn kinderen kan vinden 3 jongens 16, 9 & 7 jaar oud en 2 meiden van 13 & 5 jaar
MimmieLove, 48 jaar · Almere
Op zoek naar een leuke man waarmee ik de juiste klik heb vriendschappelijk en wie weet dat open bloeit als een roos... Jij:
RockChick, 49 jaar · Assen
Een leuke vent die niet op zoek is naar een relatie maar net als ik de behoefte heeft aan seks en erotiek.
X-Ell-, 48 jaar · Krommenie
Zou je me willen leren kennen? Verrijk mijn hart en mijn leven. Jij bent iemand die graag lacht en het beste uit jezelf haalt