Ik zoek een man, die zelfverzekerd is, zelfvertrouwen uitstraalt, niet bang is om ook emotie te tonen, intelligent is, die er goed verzorgd uitziet, het fijn vindt om bij elkaar te zijn, maar ook zeker zijn eigen leven heeft. Iemand waar ik vooral veel mee kan lachen, die een beetje weet hoe het leven in elkaar zit , die niet bang is om een goed gesprek te voeren, maar ook zomaar kan kletsen over niets. Gewoon iemand die er onvoorwaardelijk voor me is en ik voor hem, iemand om bij thuis te komen, om voor te zorgen, om van te houden, no matter what.
Niet te veel plannen, spontaan dingen ondernemen dat zit wel in jou. Jij zou ook graag weer een leuke vrouw vinden om dingen mee te gaan doen. En wat die dingen zijn, dat bedenken wij samen wel, zo lang wij er maar plezier in hebben.
Je bent een man die weet wat hij doet om een vrouw zich comfortabel te laten voelen met zichzelf. Je kunt zelfvertrouwen opbouwen en dat vind je ook leuk. Je moet ook een aardige persoon zijn.
Iemand die een constante in mijn leven wordt. Niet alleen om tegenslagen te verwerken maar ook om gewone leuke dingen mee te delen. Samen lachen, samen huilen,... Een man die een breed interessegebied heeft en over verschillende onderwerpen kan mee praten.. Ook een gezonde dosis humor heeft. Kortom,