Ik laat me verassen want ik heb geen idee. Genoeg leuke mannen dus misschien mail ik jou wel. Zo niet, dan vin ik hjet leiuk een mailtje van jou te krijgen.
wie is de juiste man van mijn leven? de man die liefde, zorg en trouw zal zijn aan mij, ik geloof in saamhorigheid en ik ben ook een christen, dus ik heb een man nodig die geweldig is en een goed gevoel voor humor heeft. Kun je zo'n man zijn?
Je wil sex met vrouw uit Filipijnen en vind mij sexy en geil. Heel spannend vind ik: likken, zoenen, pijpen en standjes proberen. Misschien ben je lief, misschien stout, vind ik niet erg, wel leuk. Kom maar op! Ik wacht!
Ik ben op zoek naar een leuke maar ook serieuze man. Die goed om kan gaan met een vrouw die regelmatig van huis is in verband met haar werk. Iemand die goed in balans is, niet al te grote rugzak, spraakzaam en charmant. Iemand waar ik me goed bij voel, warm en veilig
Goede persoon, tolerant, kalm, lief en aardig. Ik vind het ook geweldig dat de man heel duidelijke ideeën heeft en gepassioneerd is over sport en exotische, verschillende avonturen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Gelukszoeker, 46 jaar · Tongerlo
Eerlijk en betrouwbare goed uitziende man. Ook moet jij vrijgezel zijn en op zoek zijn naar een gezellige vriendin. Als het
Beliejjj, 49 jaar · Laakdal
U bent single, en zoekt gezelschap, of meer!
DanielleA, 47 jaar · Eindhoven
Tja, haha.....op zoek naar die ene..... Ik kom je alleen nog niet tegen
Kiandra0519, 46 jaar · Gentbrugge
verwen graag en wordt graag verwend
Zomaariemand, 49 jaar · Roeselare
Ik kan natuurlijk niet in mijn eentje doorgaan. Ik wil iemand vinden die dat samen met mij wilt gaan doen. Ben jij allang alleen.
Believeme, 47 jaar · Putte
Ben jij net zoals mij toe aan wat extra's in jouw leven. Jij weet ook dat het leven fijner is samen dan alleen. Het enige waar