Ik vind het vooral erg belangrijk dat jij een beetje mensenkennis hebt, dat jij communicatief vaardig bent en een leuke baan hebt. Kinderen is natuurlijk geen probleem. Van karakter vind ik eerlijk, open, gezellig, positief en heerlijk romantisch erg belangrijk. Kan jij jouzelf hierin vinden?
Een man die als het even kan net zoals mij vrijgezel is. Dat kan zijn gescheiden, weduwe, maakt niet uit wat jouw verleden is, zo lang jij maar kijkt naar het heden en klaar bent om een nieuwe frisse start te maken.
Goede persoon, tolerant, kalm, lief en aardig. Ik vind het ook geweldig dat de man heel duidelijke ideeën heeft en gepassioneerd is over sport en exotische, verschillende avonturen.
Jij bent man met een warme uitstraling en iemand met charisma. Net als ik kijk je rustig hoe het gaat maar heb je wel de behoefte aan een vaste relatie.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
NatuRals, 48 jaar · Valkenburg
Discrete contact met een leuke man die houd van seks en gezette vrouwen met een volle ronde cup E. Je kunt een vrouw goed verwennen
Lekker Veel, 46 jaar · Harlingen
volgt
Sunny, 45 jaar · Veendam
Jij bent een leuke goed uitziende maar vooral hygiënische man.
SexxxBomb, 48 jaar · Dinteloord
Leuke lieve vrouwen of mannen. Bedankt alvast voor alle reacties!!!! Niet te doen om iedereen persoonlijk een berichtje
Wnscool, 49 jaar · Deurne
Ben jij de man die ook naar het leven wil lachen en alleen nog maar leuke dingen mee zou willen maken. Lekker toch je eigen dingen
Supermarly, 47 jaar · Deurne
Wat maakt iemand een leuke man? Als je een beetje een zinnig gesprek kunt voeren zijn we al een eind op weg. Als jij dit ook spannend