Ik zoek liever een date dan een vaste relatie met een man die net als ik verzorgd is. Iemand die weet wat hij wilt en niet bang is om eens gek uit de hoek te komen. Ik hou zelf van sarcastische humor, dus het zou ideaal zijn als jij dit ook kan waarderen natuurlijk. Je mag wel een beetje HOT zijn ;) Daar hou ik wel een beetje van!!
Kom op, prins op het witte paard ik wil jou ontmoeten. Jij wilt net zo graag een fijne tijd hebben als ik. Jij schrikt er niet van dat ik al vroeg weduwe ben geworden! Het verdient heb ik verwerkt , nu nog een stukje gezelligheid!
Ik wil meer over seks te weten komen, laat het me voelen en ervaren, ik weet dat het een magisch gevoel van binnen kan creëren, dus ik hoop dat iemand bereid is om dat met mij te doen!
Je bent een lieve man die houd van genieten. Je vind het fijn om samen dingen te kunnen ondernemen. Je bent positief ingesteld en hebt een flinke dosis humor.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Campingdate, 46 jaar · Veulen
Geen doorsnee type man..maar een hele leuke, verzorgde , warme vriend , iemand die net als ik van de mooie dingen van het leven
LatoyaSingle, 46 jaar · Bergen op Zoom
Sexy man tussen de 25 en de 55
Esteban00Single, 47 jaar · Mol
volgt
Im Franny, 49 jaar · Scherpenisse
Je nodigt mij bij jou thuis uit, we hebben heel erg veel plezier samen en zullen de hele nacht genieten van lekkere seks!
Sucky, 45 jaar · Eindhoven
gewoon 'n lekker ding om wat mee te flirten...
SmilingBeast, 49 jaar · Baarle-Hertog
Je bent een goed gemanierd persoon maar je houdt er ook wel van om stout te zijn op zijn tijd. Niet te veel natuurlijk want dat