Ik hou van verzorgde mannen dus mannen die lekker ruiken en er goed verzorgd uit zien. Verder is humor voor mij heel belangrijk en een beetje stel hersenen zou ook meegenomen zijn haha. Hou je ook nog eens van koken dan heb je mijn hart al voor 98% gewonnen.
Ja, wat moet ik zeggen, ik ben geen jong blaadje meer dus weet niet precies wat ik hier neer moet zetten. Wat ik belangrijk vind is dat je een lieve en sociale man bent, gezellig en dat je nog heerlijk geniet van het leven., Wel een single man, dat heb ik het liefst, ik wil geen tweede vrouw worden. Verder verzorg
Ik hou van een heerlijke tijd met een super fijne vent. Ik verlang er naar en weet op dit moment ook niets beters. Een flirt een zoen en wie weet wat er verder nog van gaat komen.
Natuurlijk is het fijn om wat op te bouwen en te doen waar we zin in hebben. Dat is voor mij ook zeker de eerste stap. Maar het doel is me ook belangrijk. Ik wil daar optimaal voor gaan.