Eerlijk dat vind ik heel belangrijk en ik ben er heel erg benieuwd naar wat jij werkelijk van mij vind? Vind jij mij ook sexy? Ik hou wel van een man die sex apeal uitstraalt dus dat is voor mij erg belangrijk dat je dat wel hebt!
Niet te veel plannen, spontaan dingen ondernemen dat zit wel in jou. Jij zou ook graag weer een leuke vrouw vinden om dingen mee te gaan doen. En wat die dingen zijn, dat bedenken wij samen wel, zo lang wij er maar plezier in hebben.
Ik zoek een leuke en spontane man die zichzelf is, met al zijn gekke dingen en foutjes. Die horen er natuurlijk gewoon bij, ik wil je nemen zoals je bent en hoop dat jij dat ook bij mij kan doen.
Je bent een lieve man die houd van genieten. Je vind het fijn om samen dingen te kunnen ondernemen. Je bent positief ingesteld en hebt een flinke dosis humor.