Eerlijk dat vind ik heel belangrijk en ik ben er heel erg benieuwd naar wat jij werkelijk van mij vind? Vind jij mij ook sexy? Ik hou wel van een man die sex apeal uitstraalt dus dat is voor mij erg belangrijk dat je dat wel hebt!
Ik ben de dingen anders gaan zien nadat ik merkte dat het er allemaal eigenlijk niet zo toe doet. Ik wil gewoon een man die van mij houdt en voor mij zorgt en er voor mij is, net zoals ik voor hem zou willen doen.
Haha je denkt een rood licht te zien en stopt en komt er dan achter dat je voor mijn profiel bent gestopt en als je dan toch stil staat kun je net zo goed een gesprek met mij aangaan toch?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Pegazsus, 49 jaar · Vinkega
Een leuke man die schoon en lief is. Van seks houdt en eventueel gebonden is geen ramp. Je hebt net als ik een eigen leven en wil
Oekilll, 49 jaar · Grootebroek
En deze lieve maar drukke vrouw is op zoek naar een man om haar leven mee te delen. En laat je niet afschrikken door het "druk"
Bell4 80, 48 jaar · Lotenhulle
Je bent helemaal in de ban van slanke dames met dikke tieten dus wat dat betreft ben je wel aan het juiste adres. Het enige wat
Tandenborstel, 48 jaar · Formerum
openstaan voor een relatie, genieten van het leven, leuke dingen willen doen
Emma2Blond, 46 jaar · Meigem
Zin in een lekkere nacht met mij, en kom je mijn tieten zuigen? Laten we dan snel een afspraakje samen maken?
Pleasureville, 46 jaar · Lucaswolde
twijfel niet en draag de stoute schoenen en stuur me vandaag en bericht. Ik wacht hier op je en ik weet al dat het geweldig zal