Als jij ook op zoek bent naar een goede relatie, dan ben ik hier voor jou. Laten we goed zijn voor elkaar. Ik ben klaar voor alles wat je voor mij kunt doen.
Ok, zo sprookjesachtig hoeft het niet te zijn, je hoeft niet echt een prins te zijn die me meeneemt naar zijn kasteel. Maar je snapt wel wat ik bedoel. Ik ben open en bereid om een engagement aan te gaan, jij ook?
Ik zoek niet de perfecte man. Die bestaat niet. En ik zal zelf ook best mijn foutjes hebben;-)). Goedgekleed en verzorgd. Beetje met de tijd meegaan. Stel we vinden elkaar interessant? Het hoeft niet in sneltrein vaart. Het is juist leuk om rustig te bekijken of je bij elkaar past. Ik heb geen zin in een one
Iemand die niet Google is, maar je hebt alles waar ik naar zoek, . Jij zou me schat noemen en zou graag willen weten in welk deel van mijn leven je zal zijn.
Ik ben op zoek naar een spontane man met humor. Je hoeft ook niet altijd de deur uit om het gezellig te kunnen maken? Want ik vind het zelf heerlijk om gewoon ook samen lekker een avond thuis te zijn. Maar niet iedere avond, vind het ook heerlijk om de stad in te gaan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Carolie, 47 jaar · Geldrop
anders dan anderre ben bie en super geil
Vugeltje, 49 jaar · Veenoord
Ik zoek geen lieve man die verliefd wilt worden of leuke dingen wilt gaan doen. Daar ben ik hier niet voor aangemeld, laten
ConnieVermeer, 49 jaar · Brugge
Leuke heren die van het leven genieten, ik ben heel benieuwd naar jullie verhaal. Waarom zoeken jullie een leuke sexdate?
Goedgemutst69, 47 jaar · Aartrijke
Jij houdt van grapjes en maakt ook graag plezier. Je bent ongeveer van mijn leeftijd en bent ook op zoek naar een levenspartner,
Jay Linn72, 45 jaar · Bruinisse
Je bent een romantisch persoon, die net als ik van de zee houd, van het water en alles wat er bij komt kijken. We zullen het samen
Enn, 49 jaar · Schorisse
Pas je een beetje bij mij? Of heb ik het nu toch iets te ingewikkeld voor je gemaakt. Ik denk dat je onder de categorie gewoon