Mannen willen altijd graag zien of het gezicht overeenkomt met het lichaam en of ze het ook daarop zouden kunnen doen. althans, dat is mijn ervaring. Vandaar dat je alleen een foto van mijn achterwerk krijgt en maar moet smeken voor een foto van mijn gezicht.
Je zorgt voor jezelf en observeert, je rookt niet want ik houd niet van roken en van de geur. Je respecteert mij en houdt echt van me en breekt mijn hart niet.
Je moet heel voorzichtig zijn met me, tijd aan me geven en laat me weten waarvoor je hier bent. Word ondeugend en vertel me wat je nu gaat doen, ik word er nu al opgewonden van.
Prettig in de omgang, intelligent, intellectueel, vriendelijk, respectvol en betrouwbaar is wat ik in een man zoek. Het liefst wil je zelf ook een vast contact vriendschap waar meer bij komt kijken ( een stoute kant mag dan ook) en de vriendschap mag uitlopen tot een relatie.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
AvaHott, 48 jaar · Gennep
Een ervaren man die weet hoe hij met deze volwassen dame moet omgaan. Die weet hoe hij me moet verwennen en plezieren. Actief
JoseMatinee, 45 jaar · Woerden
Jij bent makkelijk in de omgang. Je houdt ervan om het voortouw te nemen en vindt het niet erg als een vrouw niet heel veel initiatief
Sucky, 45 jaar · Eindhoven
gewoon 'n lekker ding om wat mee te flirten...
BellaBella, 45 jaar · Arnhem
Zorgzaam, lief, spontaan , en leuke man.
Eviaal71, 46 jaar · Eggewaartskapelle
Geen idee of het kan, en geen idee of u het bent. Ik weet wel dat er maar een manier is om daar achter te komen en dat is het uit proberen.
Friezin, 46 jaar · Noordwolde
Man, Mooie handen, liefst potent, en wat groter geschapen Vrouw bij voorkeur met stevige borsten en ook weinig taboes