Niet te veel plannen, spontaan dingen ondernemen dat zit wel in jou. Jij zou ook graag weer een leuke vrouw vinden om dingen mee te gaan doen. En wat die dingen zijn, dat bedenken wij samen wel, zo lang wij er maar plezier in hebben.
Ik ben op zoek naar een leuke maar ook serieuze man. Die goed om kan gaan met een vrouw die regelmatig van huis is in verband met haar werk. Iemand die goed in balans is, niet al te grote rugzak, spraakzaam en charmant. Iemand waar ik me goed bij voel, warm en veilig
U bent discreet en wilt eenmalige seks of vaker. U bent woont in de buurt of heb de mogelijkheid om deze kant op te komen ;( en anders komen we daar vast wel uit.
Heel nieuwsgierig naar hoe jouw leven eruit ziet en wat je mist in het leven. Of wat je ooit nog graag eens zou willen doen, daar kunnen we best over praten toch?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
BLK X, 49 jaar · Cadzand
Als ik je gedag moest zeggen, zou ik zeggen dat ik me thuis voel. En ik van kijken naar Netflix of elk filmgenre.
XxLatoyaxx, 45 jaar · Valkenburg
Ben jij die leuke en spannende man waar ik naar zoek? Lief maar spannend? Eigenlijk wil ik je tig dingen vragen, maar ik wil
BertaDD, 46 jaar · Berg
Iemand om het samen mee te vieren. Ik val niet op toyboys. Afstand is niet belangrijk, hygiene wel.
Latinababy2015, 46 jaar · Delft
Ik wil graag spannende en intresante mannen ontmoeten
Feestbeest, 46 jaar · Tilburg
natuurlijk een gezellige vent met wie ik heerlijk kan feesten zoals bij de carnavals! maar alsjeblieft geen drank orgel!
Chrliizeh, 49 jaar · Wijk bij Duurstede
Je bent een fatsoenlijke man die weet wat hij doet. Jij en ik zullen hele goede vrienden zijn en we zullen veel tijd aan elkaar