Ik wil graag een man ontmoeten die positief is. Een man die veel leest en veel wilt weten, iemand die een gezonde nieuwsgierigheid heeft en interesse heeft in anderen.
Een man die als het even kan net zoals mij vrijgezel is. Dat kan zijn gescheiden, weduwe, maakt niet uit wat jouw verleden is, zo lang jij maar kijkt naar het heden en klaar bent om een nieuwe frisse start te maken.
Jij bent man met een warme uitstraling en iemand met charisma. Net als ik kijk je rustig hoe het gaat maar heb je wel de behoefte aan een vaste relatie.
Iemand die niet Google is, maar je hebt alles waar ik naar zoek, . Jij zou me schat noemen en zou graag willen weten in welk deel van mijn leven je zal zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
SillieGirl0, 45 jaar · Wierden
Ik zoek een man die het zowel met mij als mijn kinderen kan vinden 3 jongens 16, 9 & 7 jaar oud en 2 meiden van 13 & 5 jaar
Au Drey, 45 jaar · Antwerpen
Ik wil weten of we het samen kunnen doen, gewoon samen tijd doorbrengen en doen wat we willen. Om een mooi leven vol liefde op
Haill, 45 jaar · Casteren
Je kunt niet blijven proberen om om alles te blijven lachen, soms raak ik makkelijk geïrriteerd. Ik denk dat wij een
BoobEvie, 48 jaar · Nieuw-Vennep
als je zin hebt in wat normale vrijetijdsbesteding en vrijblijvend bent, hoef je alleen maar met me te praten zodat we dingen
Jennifer0909, 48 jaar · Franeker
Jij hebt een soort van nylon fetish die ons meteen een band geeft om samen te ontdekken waarmee we elkaar kunnen plezieren!
ReneeHn, 47 jaar · Turnhout
Jij bent geen serie-dater. Jij vind het ook allemaal maar spannend zo. Misschien ben jij jaren getrouwd geweest of zo. Misschien