Een gezellige man die open staat voor meer maar het niet perse zoekende is. Een spontane vrouw die net zoals mij wel een vriendin er bij kan gebruiken. Niet om mee te pennen, maar echt om er gezellig mee op uit te gaan. Samen stappen en de meest gekke streken uithalen.
Ik ben op zoek naar een man die tijd met mij wil doorbrengen, en die ook op zoek is naar emotionele stabiliteit voor nu en in de toekomst die, iemand met wie ik een goede band zal hebben, een partner die oprecht en trouw is aan mij.
Ik heb iemand nodig die gevoelig genoeg is om me te begrijpen wat ik als vrouw in het leven doormaak, maar sterk genoeg om me te stimuleren en me niet te laten zitten. Ik ben op zoek naar iemand die me kan respecteren.