Hou jij er ook van om jouw horizon te verbreden en leef jij ook niet in het verleden. Ben jij oprecht.loyaal en eerlijk. Kan jij het beste in mijn naar boven halen en wil jij dat ook van mij? Perfect hoef je zeker niet te zijn want dat is niemand in mijn ogen.
Iemand die een constante in mijn leven wordt. Niet alleen om tegenslagen te verwerken maar ook om gewone leuke dingen mee te delen. Samen lachen, samen huilen,... Een man die een breed interessegebied heeft en over verschillende onderwerpen kan mee praten.. Ook een gezonde dosis humor heeft. Kortom,
Je bent een man die weet wat hij doet om een vrouw zich comfortabel te laten voelen met zichzelf. Je kunt zelfvertrouwen opbouwen en dat vind je ook leuk. Je moet ook een aardige persoon zijn.
Ik ben op zoek naar een spontane man met humor. Je hoeft ook niet altijd de deur uit om het gezellig te kunnen maken? Want ik vind het zelf heerlijk om gewoon ook samen lekker een avond thuis te zijn. Maar niet iedere avond, vind het ook heerlijk om de stad in te gaan.
Jij bent een man die voor gevoel gaat en karakter, want zo ben ik namelijk ook. Ik vind het wel belangrijk dat je er verzorgd uit ziet. Lijkt het je wat om met mij in contact te komen dan zie ik jouw berichtje graag tegemoet.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Galo, 49 jaar · Zwolle
Ik zoek geen echte meester maar je bent wel een beetje dominant en geeft niet graag de controle over. Ik vind het wel heel geil
Marianne11, 49 jaar · Amsterdam
Ben je ook klaar voor een beetje ontspanning en wil je dat met mij doen? Ik vraag niet veel, alleen een beetje van je tijd en aandacht.
CindyLove197011, 46 jaar · Didam
Jij bent ook trots op je lichaam, ziet er goed uit (hoeft geen sixpack te zijn maar ja, als je hem nu eenmaal hebt...hihi) en
Aiman720917, 45 jaar · Hoofddorp
Jij kunt een vrouw met lange benen wel waarderen en bent bij voorkeur een liefhebber van dieren. Verder heb ik geen specifieke
Karinwaters, 45 jaar · De Klinge
Geen idee wie jij bent of wat jij onder gezellig verstaat. Voor mij gaat er er om dat ik er even uit ben. Weg van de dagelijkse
Tif1968, 49 jaar · Stadskanaal
Je bent al bekent met sm, of je wilt er met mij eens aan beginnen. Je hebt er altijd al van gedroomd om een slavinnetje te hebben.