U bent een eerlijke en plezante heer, waarmee ik eventueel de wereld over zou kunnen gaan. U staat open om nieuwe dingen te verkennen en bent ook wel een beetje avonturistisch ingesteld. Op meer kom ik nu even niet... groetjes.
Jij bent een man die veel energie heeft en liefde wil geven. Het maakt niet uit of je ouder of jonger bent, wel of geen kinderen hebt. Ik ben heel makkelijk en ik hoop jij ook. Een man die van knuffelen houdt staat mij zeker aan.
Ik ben op zoek naar een spontane man met humor. Je hoeft ook niet altijd de deur uit om het gezellig te kunnen maken? Want ik vind het zelf heerlijk om gewoon ook samen lekker een avond thuis te zijn. Maar niet iedere avond, vind het ook heerlijk om de stad in te gaan.
Een leuke vent, die eventueel sex met twee vrouwen zou willen. Ik ben bij, mijn vriendin lesbisch... maar kan nog veranderen. We zijn niet van extreme sex, maar als jij ideeen hebt,...of fantasieeen? Laat het mij weten ;) En vergeet natuurlijk niet zo snel mogelijk te reageren!!!!