Je bent hier op zoek naar een al wat oudere dame waarmee je goede gesprekken kunt voeren. Je houdt niet van die jonge meiden en hebt liever iemand van je eigen leeftijd. Je weet hoe je iemand een goed gevoel kunt geven.
Ik ben op zoek naar een man die tijd met mij wil doorbrengen, en die ook op zoek is naar emotionele stabiliteit voor nu en in de toekomst die, iemand met wie ik een goede band zal hebben, een partner die oprecht en trouw is aan mij.
Jij bent man met een warme uitstraling en iemand met charisma. Net als ik kijk je rustig hoe het gaat maar heb je wel de behoefte aan een vaste relatie.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lachesis, 46 jaar · IJsselstein
Ik hou van genieten en wil nu wel wat meer serieus gaan worden maar dat betekent niet dat je dan niets meer kan doen maar misschien
GewoonMar, 46 jaar · Almelo
Een lieve, spontane, eigenwijze, zelfstandige, ondernemende, positieve, zorgzame en sportieve vrouw ontmoet hier graag
SingLingCarol, 49 jaar · Apeldoorn
Ik wordt zo opgewonden door een ??prachtige, heet uitziende man en om die te ontmoeten voor geweldige seks. Wil er iemand
LadyLoretta, 45 jaar · Stieltjeskanaal
Lekkere mannen, goed geschapen en vooral discreet
Makenziexx, 49 jaar · Sas van Gent
Als je me alle dingen kunt geven die ik wil, dan zeg ik je dat we nu zullen genieten van alle dingen die we voor elkaar kunnen doen.
Secret Lady, 48 jaar · Werken
De man die op mijn oproep mag reageren weet zorgzaamheid te waarderen, maar vertoont geen claimgedrag. Ben je net als ik alleen