Een leuke vent, die eventueel sex met twee vrouwen zou willen. Ik ben bij, mijn vriendin lesbisch... maar kan nog veranderen. We zijn niet van extreme sex, maar als jij ideeen hebt,...of fantasieeen? Laat het mij weten ;) En vergeet natuurlijk niet zo snel mogelijk te reageren!!!!
Ik ben op zoek naar iemand die van tedere seks houdt en die graag geniet van een vrouw. Ik wil een grote lul in me voelen en ik hou van rollenspellen. Dus als je mee wilt doen, is dat super!
Een kerel die allebei mijn gaatjes tevreden kan laten voelen. Een kerel die er klaar voor is om seks met mij te hebben en mij het plezier te geven wat ik zo graag wil. Die man zal mij zeker dankbaar zijn, want ik ben een heel goede sekspartner!
Tja, het klinkt zo gauw of je een heel eisenpakket hebt als je hier wat neer gaat zetten, terwijl ik eigenlijk alleen maar iemand zoekt die lief is, voor mij, voor de honden, en die er een beetje leuk uitziet natuurlijk. Dus, kun je lekkere koffie zetten en maak je het perfect gekookte eitje, laat wat horen
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Nanneke23, 46 jaar · Kessel
Een vrouw. Jij kan je terugvinden in mijn beschrijving over mezelf.
Myllie, 45 jaar · Middelburg
Ik ben klaar om bij iemand te zijn die me seksueel kan bevredigen, dat is alles wat ik heel erg graag wil hebben. Als je mijn seksmaatje
ReginaLucky, 47 jaar · Megchelen
Mensen die me kunnen leren hoe ik tijd voor mezelf kan maken. Mensen die me kunnen motiveren om leuke dingen te gaan doen en
Desirellen, 48 jaar · Helmond
Een man die; positief, open en eerlijk in het leven staan, sterk karakter, eigenwijs, koppig en een hoop energie in zijn lijf.
MerryP123, 48 jaar · Soest
Je hebt al een idee wat je moet doen als je bij me bent, laat me je zo zien en behagen! iemand met een goed gevoel voor humor!
Lynnes, 45 jaar · Heerlen
Van sex houden en het niet erg vinden dat ik een buitenlandse ben, Diverse dingen willen ondernemen, mee gaan op korte tripjes