Als je me alle dingen kunt geven die ik wil, weet ik zeker dat we zullen genieten van alle dingen die we nu voor elkaar kunnen doen. Stuur me gewoon een bericht en ik zal de rest voor je doen.
Ik hou van een heerlijke tijd met een super fijne vent. Ik verlang er naar en weet op dit moment ook niets beters. Een flirt een zoen en wie weet wat er verder nog van gaat komen.
U bent een eerlijke en plezante heer, waarmee ik eventueel de wereld over zou kunnen gaan. U staat open om nieuwe dingen te verkennen en bent ook wel een beetje avonturistisch ingesteld. Op meer kom ik nu even niet... groetjes.
Je bent niet op zoek naar een relatie, maar je waardeert vriendschap net zo als ik. Je bent actief, sportief en je houdt van sociale contacten met andere mensen. Je bent aardig en warm, medelevend en je bent een goede vriend!
Ik zoek in mijn leven een oprechte en eerlijke heer die zijn partner altijd als zijn medeplichtige ziet. Iemand die leuk is en een goed gevoel voor humor heeft. Hij vindt het leuk om alle dagen ten volle te genieten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sarah45, 49 jaar · Amersfoort
Dat komt nog!
Ondeugent, 45 jaar · Rijkevorsel
Opscheppers weerhouden zich.
Gloeihartje, 45 jaar · Deelen
Op een beetje gek en eigenaardig val ik wel hoor. Ze zegen toch vaak doe maar gewoon dan doe je al gek genoeg? Ik ben juist meer
Vlaamse, 49 jaar · Kapellen
Romantiek of simpel seks, ik ben er nog niet over uit...
Vina321, 45 jaar · Zelem
Ik zoek een man die open en eerlijk is, die graag naar buiten gaat en dingen doet samen met mij, een goede tijd samen hebben en
Tiiiaa, 48 jaar · Woerden
Een man in me leven die er voor me is. Waar ik seks mee kan hebben en leuke dingen mee kan doen. Maar seks is eigenlijk wel het allerbelangrijkste