Jij bent man met een warme uitstraling en iemand met charisma. Net als ik kijk je rustig hoe het gaat maar heb je wel de behoefte aan een vaste relatie.
Ben je een lieve man of vrouw, en wil je ook wel wat gezelschap? Ik zoek iemand waar ik iets gezelligs speciaals en leuks mee op kan bouwen. Wie weet wat de toekomst brengt.
Ben je ook zo gek op stoute dingen doen, en ga je zeker niet een leuke geile meid uit de weg die dat ook lekker vind? Mooi dan hebben we nu al een klik vind je ook niet?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
PartyPrincesX, 45 jaar · Assendelft
Een ondeugende man die actief is in seks. Iemand die op zoek is naar een vrouw met wie hij zijn leven wil doorbrengen. Lief en
IkBenMireille, 46 jaar · Emmen
Wil een nieuwe en spannende erotische ervaringen beleven met een ervaren man die mij nog wat bij kan leren.
Bella4ever, 46 jaar · Almere
Ik vind het leuk om dingen te doen die ons gelukkig kunnen maken, vooral in bed. Als je van voorspel en erotische massage houdt.
LolinhetLeven, 45 jaar · Deventer
Tja, Orlando Bloom vind ik wel leuk maar die al bezet. Dus kom maar met een leuke reactie.
Bloemetjesjurk5, 48 jaar · Hulst
Dit vind ik mogelijk nog moeilijker want ik heb geen verlanglijstje waaraan mijn ideale partner moet voldoen. Ik vind het
Loesx, 46 jaar · Hoboken
Een fijne man die mij weer een compleet kan maken en met wie ik een mooie relatie kan opbouwen. Als je kinderen hebt is dat geen