Zou je het leuk vinden om met mij in contact te komen en gezellige dingen te doen, samen of in gezelschap van andere en zou je een relatie met mij willen aangaan als het klikt. Stuur dan snel een berichtje.
Tja, het klinkt zo gauw of je een heel eisenpakket hebt als je hier wat neer gaat zetten, terwijl ik eigenlijk alleen maar iemand zoekt die lief is, voor mij, voor de honden, en die er een beetje leuk uitziet natuurlijk. Dus, kun je lekkere koffie zetten en maak je het perfect gekookte eitje, laat wat horen
Eerlijk dat vind ik heel belangrijk en ik ben er heel erg benieuwd naar wat jij werkelijk van mij vind? Vind jij mij ook sexy? Ik hou wel van een man die sex apeal uitstraalt dus dat is voor mij erg belangrijk dat je dat wel hebt!