Wat je te bieden hebt is tijd genoeg, je bent ongelooflijk krachtig en in je hoofd zitten zoveel geile fantasieën dat we meer dan genoeg te doen hebben in de komende jaren!
Prettig in de omgang, intelligent, intellectueel, vriendelijk, respectvol en betrouwbaar is wat ik in een man zoek. Het liefst wil je zelf ook een vast contact vriendschap waar meer bij komt kijken ( een stoute kant mag dan ook) en de vriendschap mag uitlopen tot een relatie.
Alles begint met een klik maar ik heb geen beschrijving van de perfecte man. Aan iedereen scheelt wel iets, aan mij ook. Maar als je elkaars minpuntjes net zo goed kunt accepteren dan komt alles goed. Graag serieuze reacties van iemand die er net zo goed ook écht voor wilt gaan en dit niet ziet als