Ik hou van een normale man, die niet saai is, weet wat een vrouw nodig heeft om het samen goed te hebben. Ik ben dan wel opzoek naar een serieuze relatie, samen zijn, het fijn hebben op alle mogelijke manieren.
Ben je ook een nieuweling hier? Of misschien een veteraan? Beide zijn prima, omdat je me kunt leren hoe het hier allemaal werkt. Ik hoop dat je snel een afspraak met me wilt maken, want ik zie mezelf niet elke avond achter de computer zitten, ik wil gewoon naar buiten en persoonlijk met jou spreken.
Dat ik regelmatig dagen van huis ben vind je niet erg. Je mist de warmte van een relatie. Wat kan ik verder zeggen? Dat het toch ook wel om de beroemde klik gaat. Gaan we die ontdekken of we die hebben?
U bent discreet en wilt eenmalige seks of vaker. U bent woont in de buurt of heb de mogelijkheid om deze kant op te komen ;( en anders komen we daar vast wel uit.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Love1971You, 47 jaar · Millen
Ik hou ervan om geil te zijn. Ik wil dat delen met een man die alleen is en graag seks heeft. Ik hou ervan om elkaar gek te maken.
Vlaamse, 49 jaar · Kapellen
Romantiek of simpel seks, ik ben er nog niet over uit...
Wolliw, 48 jaar · Wanneperveen
Ik wil op zoek naar een zorgzame minnaar. Een man die ook wat plezier wil hebben. Misschien openstaan ??om in een seksrelatie
MoederOverste, 45 jaar · Beverwijk
Je bent lekker gek en je durft, dus niet te voorzichtig en je mag lekker geil zijn, hou je vooral niet in. Ik kan niet tegen voorzichtige
Godleva, 45 jaar · Geertruidenberg
Mijn tieten zijn groot en je kunt ze zeker gebruiken, om zulke goede seks te hebben. Eerst mijn tieten en daarna vul je mijn
Jajaitsme, 45 jaar · Zandvliet
Innerlijk is iets waar ik echt naar op zoek ben, natuurlijk zou het erg fijn zijn zou je echt het perfecte plaatje voor mij zijn,