Gewoon doen en niet te lang nadenken. Kennismaken doet geen pijn en het kan een leuke date zijn. En klikt het dan hebben we een leuk begin, en anders was het een leuke dag . Zullen we het op die manier maar eens bekijken.
Ik wil iemand ontmoeten die me gelukkig kan maken en die mij tevreden zal houden. Ik bedoel daarmee in bed en ik wil dat je heel spectaculair in bed bent. Kan ik op je rekenen?
Ik zou iemand willen die vriendelijk, grappig, intelligent is en zichzelf niet al te serieus neemt. Zolang je een goed persoon bent en iemand met wie ik een goed gesprek zou kunnen voeren, zou ik gelukkig zijn.
BBWbalou, 49 jaar · Oetingen
♥ Vlaams-Brabant ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Je houdt van een zware maar mooie vrouw. Je wilt een normale neukvriend. Je bent een tepelzuiger en bijter, plus een kont neuker.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Kikster72, 45 jaar · Erondegem
Jij bent gewoon iemand die mij wel ziet zitten. Ik ga hier geen karakter schets maken, want dat werkt toch niet. Ik leer je vanzelf
Erma DH, 45 jaar · Jisp
Ik zoek een gezellige vent, iemand die mij aan het lachen kan krijgen op de dagen wanneer het even tegenzit. Ik vind het innerlijk
Mary23, 47 jaar · Alblasserdam
Gewoon om een ??perfecte tijd te hebben is alles wat ik wil en alles waar ik om vraag. Gewoon een man die me liefde toont en samen
Valentine1, 49 jaar · Teteringen
leuk, spontaan, interessant, zelfstandig, gezellig en goed gevoel voor humor. Beetje sportief mag ook wel. Het zou een
Pinkdivaaa, 47 jaar · Kapellebrug
Iemand die weet hoe die met een vrouw om moet gaan. Voor de rest merk ik het vanzelf wel, dus ik laat alles aan het lot over dat
AnneuitHasselt, 45 jaar · Hasselt
Een leuke man die sterk in het leven staat en ook graag geniet van het leven..