Niet te veel plannen, spontaan dingen ondernemen dat zit wel in jou. Jij zou ook graag weer een leuke vrouw vinden om dingen mee te gaan doen. En wat die dingen zijn, dat bedenken wij samen wel, zo lang wij er maar plezier in hebben.
BBWbalou, 49 jaar · Oetingen
♥ Vlaams-Brabant ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Je houdt van een zware maar mooie vrouw. Je wilt een normale neukvriend. Je bent een tepelzuiger en bijter, plus een kont neuker.
Haha je denkt een rood licht te zien en stopt en komt er dan achter dat je voor mijn profiel bent gestopt en als je dan toch stil staat kun je net zo goed een gesprek met mij aangaan toch?
Laat je me niet te lang wachten? Dat doe ik namelijk al erg lang omdat ik niet het type ben om iemand ergens op te pikken om een wild avontuurtje mee te beleven en hem dan naderhand weer op straat te zetten. Maar hé, als ik moet blijven tot er een prins op een wit paard voorbij komt om me te ontvoeren naar
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Psstlief, 48 jaar · Ramsel
Leuk en lief, dat is voor mij het belangrijkste. Niet een saaie man die alleen maar tv kijkt en aan zijn kont krabt uit verveling.
ZomerMilf, 45 jaar · Almere
Een leuke man (of vrouw) die snapt dat het leven een sprookje is en die samen met mij een avondje in een klein avontuur kan veranderen.
HiHaManda, 48 jaar · Zwolle
Je bent een vlotte spontane gezellige man waar iedereen zich snel bij op zijn gemak voelt. Je kan zelf overal komen en vind
Onverwacht, 48 jaar · Meppel
Je bent er ook aan toe om een serieuze relatie te starten, het zou fijn als je niet rookt. Je bent oprecht en eerlijk
FlirtnumetMe, 47 jaar · Aalsmeer
Je moet wel een beetje kunnen en willen stappen tot in de vroege uurtjes
Moedermarian, 46 jaar · Venray
Nou letterlijk geen gezeur maar gewoon pure gezelligheid! Ben jij dat? En vind jij mij leuk? En lijkt het je gezellig met mij