Ik probeer iets nieuws te doen, alleen al om een nieuwe kerel te ontmoeten die veel dingen weet om te weten wat ik wil! Leer me alsjeblieft dingen die nieuw zijn!
Ben je ook een nieuweling hier? Of misschien een veteraan? Beide zijn prima, omdat je me kunt leren hoe het hier allemaal werkt. Ik hoop dat je snel een afspraak met me wilt maken, want ik zie mezelf niet elke avond achter de computer zitten, ik wil gewoon naar buiten en persoonlijk met jou spreken.
Noukie7111, 45 jaar ·
♥ Vlaams-Brabant
Volgt
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Isisabella, 46 jaar · Deinze
Wat breng je mee voor voorwerpen om ervoor te zorgen dat alles goed verloopt met mij? Een harde en supergeile lul? Ik zal daar
Anne Linde, 47 jaar · Bevel
Ben jij die leuke aantrekkelijk enthousiaste goedgebekte man die ik zoek?
-Petra-, 47 jaar · Arnhem
volgt
ItzMeJoanne, 46 jaar · Amersfoort
In mijn leven past een man die voor me wilt gaan, die ziet dat ik de prijs ben en niet de prooi waar hij op moet blijven jagen (tenzij
Geil68, 49 jaar · Amsterdam
houd van eerlijkheid en openheid
Partyallnight, 45 jaar · Krommenie
Kom jij het mij vertellen? Ik ben erg benieuwd naar je.