Feesten en reizen moet jij echt wel leuk vinden. Graag zou ik ook wel willen weten naar wat voor feesten jij meestal gaat. En heb jij een beetje een gezellige vriendengroep? En reizen, waar ga jij graag heen om te ontspannen?
Ik ben de dingen anders gaan zien nadat ik merkte dat het er allemaal eigenlijk niet zo toe doet. Ik wil gewoon een man die van mij houdt en voor mij zorgt en er voor mij is, net zoals ik voor hem zou willen doen.
Eerlijk dat vind ik heel belangrijk en ik ben er heel erg benieuwd naar wat jij werkelijk van mij vind? Vind jij mij ook sexy? Ik hou wel van een man die sex apeal uitstraalt dus dat is voor mij erg belangrijk dat je dat wel hebt!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Trish2803, 49 jaar · Reutum
Heb seks met me en vertel me iets dat je leuk vindt, doe alle mogelijke posities die je leuk vindt.
RockChick, 49 jaar · Assen
Een leuke vent die niet op zoek is naar een relatie maar net als ik de behoefte heeft aan seks en erotiek.
JoyinmyLife, 49 jaar · Diemen
Ik zoek voornamelijk een toffe man die van aanpakken weet. Hygiëne en netjes verzorgd vind ik wel zeer belangrijk.
Latex2014, 48 jaar · Heerlen
Volgt
Mariia-XxX-, 47 jaar · Meldert
Een man die vervloekt is en die een kikker is, die ik dan kan zoenen en die in mijn eigen prins veranderd! Zou jij mijn ware prins
Cassiez, 49 jaar · Aalst
Zie jij het ook wel zitten, om lekker in de buitenlucht te zijn, en dat met zijn tweetjes. Of zomaar spontaan de auto te pakken,