Misschien heb je ook het een en ander achter de rug en begrijp je mijn gevoel. Hoe dan ook, je accepteert mij zoals ik ben en je zult liefdevol verzorgt worden. Heb jij ook behoefte aan een warme relatie? Dan zoeken wij hetzelfde.
Prettig in de omgang, intelligent, intellectueel, vriendelijk, respectvol en betrouwbaar is wat ik in een man zoek. Het liefst wil je zelf ook een vast contact vriendschap waar meer bij komt kijken ( een stoute kant mag dan ook) en de vriendschap mag uitlopen tot een relatie.
Ok, zo sprookjesachtig hoeft het niet te zijn, je hoeft niet echt een prins te zijn die me meeneemt naar zijn kasteel. Maar je snapt wel wat ik bedoel. Ik ben open en bereid om een engagement aan te gaan, jij ook?
Je vindt mij leuk genoeg om mijn droom uit te laten komen, ik weet niet of je er veel aan zal hebben maar ik zou je eeuwig dankbaar zijn en sta open voor meer plezier achteraf.
Ik hou van een heerlijke tijd met een super fijne vent. Ik verlang er naar en weet op dit moment ook niets beters. Een flirt een zoen en wie weet wat er verder nog van gaat komen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jolandaop, 46 jaar · Zande
Een aardige galante man die niet te veel met zichzelf bezig is. Jij staat open voor het ontmoeten van nieuwe mensen. Ik heb
Aaf04, 46 jaar · Elene
Zoek naar iemand om mijn leven mee te delen. Mijn beste vrienden zouden me omschrijven als relaxed, houdt van lachen, zorgzaam,
Jeanine0, 47 jaar · Etten-Leur
goed verzorgd,sponaan. ondernemend.van gezelligheid en mensen om je heen houden
Hetenicole, 47 jaar · De Bilt
je bent een voetbalfan en ziet het wel zitten om samen met mij te supporteren voor ons Oranje.
Moon 41, 45 jaar · Veenendaal
Graag zou ik iemand ontmoeten/meemaken die mij wijzer maakt in sex hebben met een vrouw, maar die ook een man verwennen tot