Ik hou van donkere, kale mannen (is een pre, geen vereiste). Verder vind ik het belangrijk dat je humor hebt, lekker kan kletsen maar ook rustig met me op de bank kan zitten en een filmpje kan kijken.
Je bent hier op zoek naar een al wat oudere dame waarmee je goede gesprekken kunt voeren. Je houdt niet van die jonge meiden en hebt liever iemand van je eigen leeftijd. Je weet hoe je iemand een goed gevoel kunt geven.
Eerlijk dat vind ik heel belangrijk en ik ben er heel erg benieuwd naar wat jij werkelijk van mij vind? Vind jij mij ook sexy? Ik hou wel van een man die sex apeal uitstraalt dus dat is voor mij erg belangrijk dat je dat wel hebt!
Ik zoek in mijn leven een oprechte en eerlijke heer die zijn partner altijd als zijn medeplichtige ziet. Iemand die leuk is en een goed gevoel voor humor heeft. Hij vindt het leuk om alle dagen ten volle te genieten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
B-ell-A, 48 jaar · Krewerd
Je bent een lieve man, die mij soms eens van mijn eenzaamheid wilt afhelpen. Iemand die me het gevoel geeft dat ik er mag zijn.
Christina11, 45 jaar · Hilversum
Ook op zoek naar die ene leuke man? En weet je ook nog niet wie je tegen gaat komen? Zijn er onzekerheden of weet je ook nog niet
RockChick, 49 jaar · Assen
Een leuke vent die niet op zoek is naar een relatie maar net als ik de behoefte heeft aan seks en erotiek.
DrieVier, 45 jaar · Drachten
Respect komt op de eerste plaats bij mij, bij jou ook?
Salma1201, 47 jaar · Genderen
Neuk mijn kutje en ook mijn borsten . Beide zijn zo lekker en ik ben zo geil. Als jij die man bent die me wil neuken, doe het gewoon.
Partyallnight, 45 jaar · Krommenie
Kom jij het mij vertellen? Ik ben erg benieuwd naar je.