wie is de juiste man van mijn leven? de man die liefde, zorg en trouw zal zijn aan mij, ik geloof in saamhorigheid en ik ben ook een christen, dus ik heb een man nodig die geweldig is en een goed gevoel voor humor heeft. Kun je zo'n man zijn?
Je bent het ook zat om steeds alles alleen te moeten doen, of je steeds over te voelen als je met allemaal stelletjes weg bent. Je zoekt vriendschap met een vrouw, en ziet verder wel. Ik heb geen uiterlijke voorkeuren, gewoon reageren zou ik zeggen.
Een leuke vent, die eventueel sex met twee vrouwen zou willen. Ik ben bij, mijn vriendin lesbisch... maar kan nog veranderen. We zijn niet van extreme sex, maar als jij ideeen hebt,...of fantasieeen? Laat het mij weten ;) En vergeet natuurlijk niet zo snel mogelijk te reageren!!!!