Een man die als het even kan net zoals mij vrijgezel is. Dat kan zijn gescheiden, weduwe, maakt niet uit wat jouw verleden is, zo lang jij maar kijkt naar het heden en klaar bent om een nieuwe frisse start te maken.
Iemand die niet Google is, maar je hebt alles waar ik naar zoek, . Jij zou me schat noemen en zou graag willen weten in welk deel van mijn leven je zal zijn.
Heel nieuwsgierig naar hoe jouw leven eruit ziet en wat je mist in het leven. Of wat je ooit nog graag eens zou willen doen, daar kunnen we best over praten toch?
Ik ben op zoek naar een spontane man met humor. Je hoeft ook niet altijd de deur uit om het gezellig te kunnen maken? Want ik vind het zelf heerlijk om gewoon ook samen lekker een avond thuis te zijn. Maar niet iedere avond, vind het ook heerlijk om de stad in te gaan.
Ben je een lieve man of vrouw, en wil je ook wel wat gezelschap? Ik zoek iemand waar ik iets gezelligs speciaals en leuks mee op kan bouwen. Wie weet wat de toekomst brengt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LatoyaSingle, 46 jaar · Bergen op Zoom
Sexy man tussen de 25 en de 55
Corazana, 49 jaar · Kemmel
Ik zoek een intellectueel persoon om gedachtes uit te wisselen. Ik hou wel van mensen met een hoop levenservaring, dat zijn
Soesjaa, 49 jaar · Den Helder
Als jij in de spiegel kijkt zie je iemand die lief is, oprecht, eerlijk. Betrouwbaarheid staat voorop. Elkaar in de waarde
Liesebetje, 45 jaar · Apeldoorn
Het zou heel erg leuk zijn als jij ook van lekker eten houdt, wil proeven en genieten van het bourgondische leven. Qua type
Taniaxxx2407, 47 jaar · Emmeloord
Je vindt het niet erg om wat tijd met me door te brengen in bed en je gaat ervoor zorgen dat je goed werk levert door me te laten
Kay--linn, 48 jaar · Ouddorp
Je bent een goed persoon en je zou me je medeleven betuigen, je zal me beter laten voelen en je zou me vertellen dat alles in orde