Als je naakt bent, word je gedwongen slipkousen en lingerie aan te trekken. Mijn handen zullen over je heen rennen en je zult er allebei een hekel aan hebben en ervan genieten in gelijke mate. Je moet je onderwerpen en weten dat het verkeerd is, maar het is een diepe drang die je inhaalt.
Ik zou iemand willen die vriendelijk, grappig, intelligent is en zichzelf niet al te serieus neemt. Zolang je een goed persoon bent en iemand met wie ik een goed gesprek zou kunnen voeren, zou ik gelukkig zijn.
Jij bent een man die veel energie heeft en liefde wil geven. Het maakt niet uit of je ouder of jonger bent, wel of geen kinderen hebt. Ik ben heel makkelijk en ik hoop jij ook. Een man die van knuffelen houdt staat mij zeker aan.
Haha je denkt een rood licht te zien en stopt en komt er dan achter dat je voor mijn profiel bent gestopt en als je dan toch stil staat kun je net zo goed een gesprek met mij aangaan toch?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sam0199, 45 jaar · Garminge
Een geile vent lekker geschapen en verzorgd. Eventueel interesse in een trio, met een goede vriendin van mij erbij. En heel
Madeline4You, 48 jaar · Giesbeek
Zoek jij wat ik ook zoek? Zonder géne elkaars seksverzoekjes willen waarnemen en lekker experimenteren samen?
Joske 220, 47 jaar · Brugge
-Volgt
Hofdame1971, 46 jaar · Everbeek
Heb jij zin om mij eens kennis te laten maken met de omgeving, of om samen een filmpje te pikken na een heerlijke etentje? Laat
LiefkexX, 45 jaar · Aerdenhout
Je gaat me helpen en we kunnen al een leuke tijd samen hebben. Je blijft op elk moment lief en vriendelijk tegen me . Maak me blij,
Wet69, 48 jaar · Rotterdam
leuke man en/of vrouw om leuke dingen mee te doen.