Ik zoek in mijn leven een oprechte en eerlijke heer die zijn partner altijd als zijn medeplichtige ziet. Iemand die leuk is en een goed gevoel voor humor heeft. Hij vindt het leuk om alle dagen ten volle te genieten.
Eerlijk dat vind ik heel belangrijk en ik ben er heel erg benieuwd naar wat jij werkelijk van mij vind? Vind jij mij ook sexy? Ik hou wel van een man die sex apeal uitstraalt dus dat is voor mij erg belangrijk dat je dat wel hebt!
Ik zoek een leuke en spontane man die zichzelf is, met al zijn gekke dingen en foutjes. Die horen er natuurlijk gewoon bij, ik wil je nemen zoals je bent en hoop dat jij dat ook bij mij kan doen.
Feesten en reizen moet jij echt wel leuk vinden. Graag zou ik ook wel willen weten naar wat voor feesten jij meestal gaat. En heb jij een beetje een gezellige vriendengroep? En reizen, waar ga jij graag heen om te ontspannen?
Je bent een geile man met een zeer hoge libido en een enorme lul. Helaas wil ik alleen maar grote en harde pikken in mijn poesje. Je moet ook geweldig zijn met orale seks en je moet in staat zijn om mijn strakke kutje te likken totdat het klaarkomt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Amsterdamse, 45 jaar · Amsterdam
Hoewel ik goede vrienden heb en een ex man die ik regelmatig spreek, wil ik meer in mijn leven dan alleen een gezellige man.
Kolenvaren, 47 jaar · Westzaan
Een leuke man voor mij, een vriendelijke man tegenover mijn kinderen maar vooral ook een hele vrolijke man die wel een hobbykamer
Droppie70, 47 jaar · Halen
Het liefste een man die single is, heb verder niet echt eisen ofzo. Zou het al geweldig vinden om hier een vriend te vinden om
MoriandeWilde, 46 jaar · Hooglede
Een leuke man met een vlugge tong, humor, Op niveau. Gebonden mannen zijn ook zeer welkom, die hebben vaak een seksuele frustratie
Dancegirll, 48 jaar · Aalst
U wilt dingen doen, u wilt leven. De hele dag binnen zitten dat kan altijd nog. U zoekt gezelschap, vriendschap en misschien
Bi Zoekt Meisje, 48 jaar · Tilburg
JE BENT EEN VROUW! (GoldieGirl: je bent onze favoriet hier!) Mannen hoeven mij NIET bij hun favorieten te zetten, te benaderen