Ik wil iemand ontmoeten die me gelukkig kan maken en die mij tevreden zal houden. Ik bedoel daarmee in bed en ik wil dat je heel spectaculair in bed bent. Kan ik op je rekenen?
Goede persoon, tolerant, kalm, lief en aardig. Ik vind het ook geweldig dat de man heel duidelijke ideeën heeft en gepassioneerd is over sport en exotische, verschillende avonturen.
Misschien heb je ook het een en ander achter de rug en begrijp je mijn gevoel. Hoe dan ook, je accepteert mij zoals ik ben en je zult liefdevol verzorgt worden. Heb jij ook behoefte aan een warme relatie? Dan zoeken wij hetzelfde.
Als we seks gaan hebben dan doen we dat echt niet alleen maar in bed. Ook buiten denk ik aan, buiten seks is te lekker voor woorden. Denk jij nu wat ik denk en doen wij daar iets mee?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
BettyBlue, 49 jaar · Kuinre
Ik zoek een contact met wie ik samen mijn passie voor kunst kan delen. Iemand die net als ik wil genieten van al het mooie in het
Coolemoeder, 49 jaar · Meppel
volgt
BLK X, 49 jaar · Cadzand
Als ik je gedag moest zeggen, zou ik zeggen dat ik me thuis voel. En ik van kijken naar Netflix of elk filmgenre.
BertaDD, 46 jaar · Berg
Iemand om het samen mee te vieren. Ik val niet op toyboys. Afstand is niet belangrijk, hygiene wel.