De vrijblijvendheid voorbij, zoek ik contact met een integere, lieve maar ook lekkere vent. Die tijd heeft en aandacht en innerlijke ruimte om te delen. Niet alleen zijn lijf, maar ook emotie. Wat jij zoekt in een vrouw is: aandacht en betrokkenheid bij jou, het leven en de wereld, maar zeker ook sensualiteit, spiritualiteit en diepgang.
Steel jij ook mijn hartje uiteindelijk? Of blijven wij alleen gezellige vrienden die af en toe ergens koffie drinken en beleefd en formeel bijkletsen? In afwachting van jouw antwoord zal ik moeten verblijven.
Goede persoon, tolerant, kalm, lief en aardig. Ik vind het ook geweldig dat de man heel duidelijke ideeën heeft en gepassioneerd is over sport en exotische, verschillende avonturen.