Je bent hier op zoek naar een al wat oudere dame waarmee je goede gesprekken kunt voeren. Je houdt niet van die jonge meiden en hebt liever iemand van je eigen leeftijd. Je weet hoe je iemand een goed gevoel kunt geven.
Ik ben op zoek naar een leuke man die volwassen is, een geweldige kijk op het leven heeft en die graag zijn interesses met mij deelt. En natuurlijk, niet te vergeten, een man die mij speciaal en veilig kan laten voelen. Voel je vrij als je mij een bericht wilt sturen.
Je zoekt er niet te veel achter gelijk. Je bent misschien zelf ook gescheiden en voor de rest maakt het me helemaal niks uit. Als het klikt en we leuk kunnen kletsen dan ben ik blij!
Ik zoek lekkere mannen en vrouwen die net als ik houden van geile sex. Discretie is heel belangrijk! Mannen en vrouwen die geen safe sex willen moeten bij mij niet komen aankloppen. Ze moeten houden van lekkere sex om samen te genieten!
De vrijblijvendheid voorbij, zoek ik contact met een integere, lieve maar ook lekkere vent. Die tijd heeft en aandacht en innerlijke ruimte om te delen. Niet alleen zijn lijf, maar ook emotie. Wat jij zoekt in een vrouw is: aandacht en betrokkenheid bij jou, het leven en de wereld, maar zeker ook sensualiteit,
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Patttie, 46 jaar · Almere
discreet contact gewenst
Mary-xx, 48 jaar · Genk
Ik heb iemand nodig die opgewonden en ondeugend is. Iemand die goed is in het behagen van een vrouw. Iemand die op zoek is naar
Afstandzoeker, 49 jaar · Makkum
Je vind het niet erg dat ik altijd van alles een foto wil hebben en zeker van de dingen waar ik van hou.
Jilde720511, 45 jaar · Brugge
Ben jij vrijgezel en ben je ook op zoek naar iemand om wat mee op te bouwen en een leuke toekomst mee te gaan hebben?
StoutexMia, 45 jaar · Kortrijk
Als je altijd nat bent dan is dat best wel lekker, maar ik moet wel een man hebben die ook een hoog libido heeft zodat we niets
Belietje, 49 jaar · Etten-Leur
Ik zoek een man die open staat voor een fijn gesprek, die mij zou willen leren kennen en het gezellig zou willen maken met mij!