Prettig in de omgang, intelligent, intellectueel, vriendelijk, respectvol en betrouwbaar is wat ik in een man zoek. Het liefst wil je zelf ook een vast contact vriendschap waar meer bij komt kijken ( een stoute kant mag dan ook) en de vriendschap mag uitlopen tot een relatie.
Een kerel die allebei mijn gaatjes tevreden kan laten voelen. Een kerel die er klaar voor is om seks met mij te hebben en mij het plezier te geven wat ik zo graag wil. Die man zal mij zeker dankbaar zijn, want ik ben een heel goede sekspartner!
Steel jij ook mijn hartje uiteindelijk? Of blijven wij alleen gezellige vrienden die af en toe ergens koffie drinken en beleefd en formeel bijkletsen? In afwachting van jouw antwoord zal ik moeten verblijven.
Je bent het ook zat om steeds alles alleen te moeten doen, of je steeds over te voelen als je met allemaal stelletjes weg bent. Je zoekt vriendschap met een vrouw, en ziet verder wel. Ik heb geen uiterlijke voorkeuren, gewoon reageren zou ik zeggen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Veenendaler, 47 jaar · Veenendaal
Ik ben op zoek is naar wisselende contacten,voornamelijk ben ik beschikbaar in de weekenden. Heel af en toe ook op de woensdag.
HelloKitty69, 48 jaar · Hooge Zwaluwe
Ben jij spontaan en ben je ook iemand die graag geniet van het leven. En het ook tijd vind om te gaan genieten van wat meer leuke
Sneeuwitje, 46 jaar · Eesveen
We zien wel.
Linda72Single, 45 jaar · Oss
ik ben op zoek naar een man die lief en eerlijk en spontaan is en hou van leuke dingen doen
Alice71, 46 jaar · Zeewolde
Mijn ideale man is dapper, verantwoordelijk en heeft goede manieren. Leeftijd maakt me niet uit, ik wil gewoon iemand die
Dayke, 45 jaar · Assen
ben je singel of een koppel dan mag je altijd reageren. Wij zoeken mensen die samen met ons het nachtleven van de parenclubs