Ik wil alles hebben en het echt laten gebeuren. Het is zo goed en ik ben altijd blij om mijn doel te bereiken. Het is zo'n geil gevoel om de seks te hebben die ik nu echt nodig heb!
Een man die als het even kan net zoals mij vrijgezel is. Dat kan zijn gescheiden, weduwe, maakt niet uit wat jouw verleden is, zo lang jij maar kijkt naar het heden en klaar bent om een nieuwe frisse start te maken.
Tja, het klinkt zo gauw of je een heel eisenpakket hebt als je hier wat neer gaat zetten, terwijl ik eigenlijk alleen maar iemand zoekt die lief is, voor mij, voor de honden, en die er een beetje leuk uitziet natuurlijk. Dus, kun je lekkere koffie zetten en maak je het perfect gekookte eitje, laat wat horen