Natuurlijk is het fijn om wat op te bouwen en te doen waar we zin in hebben. Dat is voor mij ook zeker de eerste stap. Maar het doel is me ook belangrijk. Ik wil daar optimaal voor gaan.
Ok, zo sprookjesachtig hoeft het niet te zijn, je hoeft niet echt een prins te zijn die me meeneemt naar zijn kasteel. Maar je snapt wel wat ik bedoel. Ik ben open en bereid om een engagement aan te gaan, jij ook?
Je wil sex met vrouw uit Filipijnen en vind mij sexy en geil. Heel spannend vind ik: likken, zoenen, pijpen en standjes proberen. Misschien ben je lief, misschien stout, vind ik niet erg, wel leuk. Kom maar op! Ik wacht!
Feesten en reizen moet jij echt wel leuk vinden. Graag zou ik ook wel willen weten naar wat voor feesten jij meestal gaat. En heb jij een beetje een gezellige vriendengroep? En reizen, waar ga jij graag heen om te ontspannen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ashhleiigh, 46 jaar · Foxwolde
Je moet mijn complete tegenpool zijn en je moet vol vertrouwen zijn om mijn mijn vertrouwen weer terug te geven. Kan je dit
Marryammie, 47 jaar · Mierlo
Je bent een gescheiden of een weduwnaar. Je bent kalm en vriendelijk. Je bent goed in adviseren.
Quin43, 47 jaar · Rotterdam
Volgt
Tussendoor, 49 jaar · Leudal
Een man die zich wil binden en met mij fijne dingen wil gaan doen.
Maddiexx23x, 49 jaar · Kollum
Seks is natuurlijk alles voor me en maak daar ook graag tijd voor. Als ik seks kan hebben zou dat me erg gelukkig maken. Ben jij
Harmonee, 45 jaar · Westbroek
Je hebt veel ideeën om plezier te maken met mij, ik hoop dat je dat snel met mij zal delen. En dat wij een hele leuke tijd