wie is de juiste man van mijn leven? de man die liefde, zorg en trouw zal zijn aan mij, ik geloof in saamhorigheid en ik ben ook een christen, dus ik heb een man nodig die geweldig is en een goed gevoel voor humor heeft. Kun je zo'n man zijn?
Ik ben wat uiterlijk betreft niet kieskeurig, ik vind het wel niet zo leuk om iemand te leren kennen die onverzorgde tanden heeft en met vuile nagels rondloopt. Uiteindelijk is karakter toch belangrijker voor mij.
Je moet heel voorzichtig zijn met me, tijd aan me geven en laat me weten waarvoor je hier bent. Word ondeugend en vertel me wat je nu gaat doen, ik word er nu al opgewonden van.
Je bent niet op zoek naar een relatie, maar je waardeert vriendschap net zo als ik. Je bent actief, sportief en je houdt van sociale contacten met andere mensen. Je bent aardig en warm, medelevend en je bent een goede vriend!
Je bent het ook zat om steeds alles alleen te moeten doen, of je steeds over te voelen als je met allemaal stelletjes weg bent. Je zoekt vriendschap met een vrouw, en ziet verder wel. Ik heb geen uiterlijke voorkeuren, gewoon reageren zou ik zeggen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
SoyLucia , 46 jaar · Heelweg
Mijn ideale man is erg mannelijk en weet hoe hij heerlijk voedsel moet koken. Het is een erg belangrijk puntje voor mij, omdat
Veraz, 46 jaar · Ens
Ik wil graag iemand ontmoeten om een fijne tijd mee door te brengen. Draag jij ook een rugzakje bij je en wil je net als ik weer
Knuffel 1970, 47 jaar · Nieuw Vennep
Volgt
Padd0301, 47 jaar · Brielle
Laat me geweldig voelen!Ik zal ervoor zorgen dat we van elkaar gaan genieten. Ben je enthousiast over mij? Ik kan een lieve
Mich11P, 47 jaar · Haaften
Een moeder die het vermogen heeft om ook geduldig te zijn. Ik vind het leuk om een man te hebben die ervoor kiest om bij een geestige
LuckyFlow, 46 jaar · Oostduinkerke
Ik wil iemand die plezier wil hebben. Je bent ook een man die weet hoe je een vrouw het gevoel geeft dat ze heel speciaal en gezocht