Kom jij snel een keer bij mij langs? Dan maak ik een lekkere maaltijd voor ons. Laat me wel weten wat jij absoluut niet lust, want dan houd ik daar rekening mee.
U bent een eerlijke en plezante heer, waarmee ik eventueel de wereld over zou kunnen gaan. U staat open om nieuwe dingen te verkennen en bent ook wel een beetje avonturistisch ingesteld. Op meer kom ik nu even niet... groetjes.
Een leuke vent, die eventueel sex met twee vrouwen zou willen. Ik ben bij, mijn vriendin lesbisch... maar kan nog veranderen. We zijn niet van extreme sex, maar als jij ideeen hebt,...of fantasieeen? Laat het mij weten ;) En vergeet natuurlijk niet zo snel mogelijk te reageren!!!!
Iemand die een constante in mijn leven wordt. Niet alleen om tegenslagen te verwerken maar ook om gewone leuke dingen mee te delen. Samen lachen, samen huilen,... Een man die een breed interessegebied heeft en over verschillende onderwerpen kan mee praten.. Ook een gezonde dosis humor heeft. Kortom,