Je bent een man die weet wat hij doet om een vrouw zich comfortabel te laten voelen met zichzelf. Je kunt zelfvertrouwen opbouwen en dat vind je ook leuk. Je moet ook een aardige persoon zijn.
Je ziet een toekomst voor je van ons beiden, waarin we elkaar gelukkig maken en elkaar aanvullen. Je bent een man die zichzelf blijft ontwikkelen en die zijn dag niet altijd volplant maar soms ook gewoon laat gebeuren zoals het de bedoeling is.
Een leuke vent, die eventueel sex met twee vrouwen zou willen. Ik ben bij, mijn vriendin lesbisch... maar kan nog veranderen. We zijn niet van extreme sex, maar als jij ideeen hebt,...of fantasieeen? Laat het mij weten ;) En vergeet natuurlijk niet zo snel mogelijk te reageren!!!!