Je bent een lieve man die houd van genieten. Je vind het fijn om samen dingen te kunnen ondernemen. Je bent positief ingesteld en hebt een flinke dosis humor.
Je bent een man die weet wat hij doet om een vrouw zich comfortabel te laten voelen met zichzelf. Je kunt zelfvertrouwen opbouwen en dat vind je ook leuk. Je moet ook een aardige persoon zijn.
Natuurlijk is het fijn om wat op te bouwen en te doen waar we zin in hebben. Dat is voor mij ook zeker de eerste stap. Maar het doel is me ook belangrijk. Ik wil daar optimaal voor gaan.
BBWbalou, 49 jaar · Oetingen
♥ Vlaams-Brabant ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Je houdt van een zware maar mooie vrouw. Je wilt een normale neukvriend. Je bent een tepelzuiger en bijter, plus een kont neuker.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
OpNieuwJong, 49 jaar · Assendelft
Ben jij een leuke man die uit de omgeving komt of bereid is om te reizen? Voel jij je aangesproken wat mijn profiel betreft?
HotFlor72, 45 jaar · Buggenhout
Als je een aantal vragen hebt of je bent geïnteresseerd in mij en als je fatsoenlijk bent en me niet verdrietig wil maken.
Miss Ava, 45 jaar · Oude Pekela
Een goede man met een gevoel voor humor. Wie is vrij om iets en verantwoordelijks te doen. Begrip en tijd met me wil doorbrengen
Aub-Reey, 48 jaar · Alkmaar
Ben je ook graag een met de natuur? Als je dat bent, is het voor ons een groot goed om gelijk te hechten. We willen het allebei
XxEmmalineXx, 47 jaar · Kerkrade
Mag ik verwachten dat we samen een heerlijk diner gaan hebben en genieten waar we dat maar kunnen? Dat is voor mij een heerlijk