Ik wil iemand ontmoeten die me gelukkig kan maken en die mij tevreden zal houden. Ik bedoel daarmee in bed en ik wil dat je heel spectaculair in bed bent. Kan ik op je rekenen?
Als we seks gaan hebben dan doen we dat echt niet alleen maar in bed. Ook buiten denk ik aan, buiten seks is te lekker voor woorden. Denk jij nu wat ik denk en doen wij daar iets mee?
Ik ben op zoek naar een leuke man die volwassen is, een geweldige kijk op het leven heeft en die graag zijn interesses met mij deelt. En natuurlijk, niet te vergeten, een man die mij speciaal en veilig kan laten voelen. Voel je vrij als je mij een bericht wilt sturen.
Prettig in de omgang, intelligent, intellectueel, vriendelijk, respectvol en betrouwbaar is wat ik in een man zoek. Het liefst wil je zelf ook een vast contact vriendschap waar meer bij komt kijken ( een stoute kant mag dan ook) en de vriendschap mag uitlopen tot een relatie.