Ik ben op zoek naar iemand die van tedere seks houdt en die graag geniet van een vrouw. Ik wil een grote lul in me voelen en ik hou van rollenspellen. Dus als je mee wilt doen, is dat super!
Ik ben wat uiterlijk betreft niet kieskeurig, ik vind het wel niet zo leuk om iemand te leren kennen die onverzorgde tanden heeft en met vuile nagels rondloopt. Uiteindelijk is karakter toch belangrijker voor mij.
Ik zou iemand willen die vriendelijk, grappig, intelligent is en zichzelf niet al te serieus neemt. Zolang je een goed persoon bent en iemand met wie ik een goed gesprek zou kunnen voeren, zou ik gelukkig zijn.
Lekker gek of zelfs een beetje geflipt. Tussen de dieren wonen op een boerderij is waar je van droomt. Je houdt van massages en natuurlijke producten. Een lieve, speciale dame schrikt je niet af.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mooncherrie, 47 jaar · Oostende
mannen mogen voor mij niet de klein zijn anders ben ik bang dat ze kapot gaan ;)
StiekemNuZoeken, 47 jaar · Collendoorn
Ik wil het graag discreet houden. Ik zoek daarom iemand die misschien zelf in een relatie zit, die het kan begrijpen, ervaring
Limeliteu, 45 jaar · Amersfoort
I'm looking for a honest, genuine man that will compliment my life as I will he's, someone that will make me laugh. It's typically
LeraresZoekt, 48 jaar · Gent
Geen relatie, niets vast, maar wel vol met spanning!
MoederOverste, 45 jaar · Beverwijk
Je bent lekker gek en je durft, dus niet te voorzichtig en je mag lekker geil zijn, hou je vooral niet in. Ik kan niet tegen voorzichtige
LittleDoll73, 45 jaar · Herselt
Een man die een sap uit mijn poesje wil. Een man die dol is op het likken van een nat kutje. Een man die mijn poesje zal likken.