Ik zoek een leuke en spontane man die zichzelf is, met al zijn gekke dingen en foutjes. Die horen er natuurlijk gewoon bij, ik wil je nemen zoals je bent en hoop dat jij dat ook bij mij kan doen.
wie is de juiste man van mijn leven? de man die liefde, zorg en trouw zal zijn aan mij, ik geloof in saamhorigheid en ik ben ook een christen, dus ik heb een man nodig die geweldig is en een goed gevoel voor humor heeft. Kun je zo'n man zijn?
Je bent een lieve man die houd van genieten. Je vind het fijn om samen dingen te kunnen ondernemen. Je bent positief ingesteld en hebt een flinke dosis humor.
Niet te veel plannen, spontaan dingen ondernemen dat zit wel in jou. Jij zou ook graag weer een leuke vrouw vinden om dingen mee te gaan doen. En wat die dingen zijn, dat bedenken wij samen wel, zo lang wij er maar plezier in hebben.
Je bent het ook zat om steeds alles alleen te moeten doen, of je steeds over te voelen als je met allemaal stelletjes weg bent. Je zoekt vriendschap met een vrouw, en ziet verder wel. Ik heb geen uiterlijke voorkeuren, gewoon reageren zou ik zeggen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
April19720409, 45 jaar · Amsterdam
ik hoop dat mannen tussen de 30 en 60 willen komen. ben in the mood
Hipgevoel, 49 jaar · Houtigehage
Dus, als jij je geroepen voelt en een keer een puzzel of spelletje met me wilt wagen, neem deze uitdaging aan. Je wint het toch
LinaC, 48 jaar · Limbricht
Jij neemt 'ons' en mij serieus en je praat graag met mij. Hopelijk heb jij er begrip voor wat ik allemaal heb meegemaakt, zodat
GalloreSun, 48 jaar · Heinkenszand
Ik ben op zoek naar een toyboy, omdat ik dat nog nooit heb gehad. Je moet je dus nergens zorgen over maken. Ik doe al het nodige
Hetenicole, 47 jaar · De Bilt
je bent een voetbalfan en ziet het wel zitten om samen met mij te supporteren voor ons Oranje.
Maleficen690804, 48 jaar · Onkerzele
Ik zoek een lieve man die gezellig samen met mij dingen wil doen maar het ook niet erg vind om apart van elkaar dingen te doen