Ik zoek een leuke en spontane man die zichzelf is, met al zijn gekke dingen en foutjes. Die horen er natuurlijk gewoon bij, ik wil je nemen zoals je bent en hoop dat jij dat ook bij mij kan doen.
Ik zoek niet de perfecte man. Die bestaat niet. En ik zal zelf ook best mijn foutjes hebben;-)). Goedgekleed en verzorgd. Beetje met de tijd meegaan. Stel we vinden elkaar interessant? Het hoeft niet in sneltrein vaart. Het is juist leuk om rustig te bekijken of je bij elkaar past. Ik heb geen zin in een one
Misschien heb jij ook wel een passie voor reizen en is dat een idee voor later, vind je het heerlijk om lekker te genieten van op stap te gaan, en ben jij gewoon op zoek naar een super leuke partner waar je een fijne tijd mee wilt hebben, dan wil ik jou!
Natuurlijk is het fijn om wat op te bouwen en te doen waar we zin in hebben. Dat is voor mij ook zeker de eerste stap. Maar het doel is me ook belangrijk. Ik wil daar optimaal voor gaan.