Je bent een echte borsten man, en je vind het heerlijk om mijn keiharde tepels te verwennen. Je bent goed geschapen en hebt alles netjes geschoren. Je gaat niet voor de extreme seks.
Goede persoon, tolerant, kalm, lief en aardig. Ik vind het ook geweldig dat de man heel duidelijke ideeën heeft en gepassioneerd is over sport en exotische, verschillende avonturen.
Een ervaren man die me vaak tevreden kan stellen en me klaar kan laten komen. Wie wil mijn lichaam verkennen en kan mij veel voldoening geven in bed. Energiek en Actief in seks, iemand die altijd beschikbaar is wanneer ik hem nodig heb!
Ik zou het niet fijn vinden als spullen wel een erg belangrijke rol in jouw leven zou spelen, omdat dat dan gaat botsen. Verleid me met lieve woordjes en een romantisch etentje onder het maanlicht in plaats van met mooie spullen. Je bent lief, sociaal en easy going, word niet snel boos en gaat ervoor. Hoop
Jij bent een man die voor gevoel gaat en karakter, want zo ben ik namelijk ook. Ik vind het wel belangrijk dat je er verzorgd uit ziet. Lijkt het je wat om met mij in contact te komen dan zie ik jouw berichtje graag tegemoet.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LlJessica, 46 jaar · Assen
Een man gelooft dat het leven mooi is als je van iemand houdt. Ik verwacht niet iemand die alleen ziet als een stuk vlees of iets
KTP68, 49 jaar · Vleuten
Jij bent een rustige lieve man. Je bent ook alleenstaand en je zoek een maatje om gezellige dingen mee te ondernemen. Je wilt
Valentine1, 49 jaar · Teteringen
leuk, spontaan, interessant, zelfstandig, gezellig en goed gevoel voor humor. Beetje sportief mag ook wel. Het zou een
GalloreSun, 48 jaar · Heinkenszand
Ik ben op zoek naar een toyboy, omdat ik dat nog nooit heb gehad. Je moet je dus nergens zorgen over maken. Ik doe al het nodige
Saskia 71, 46 jaar · Amsterdam
Jij bent een geile man die wel weet wat hij met een vrouw zoals mij aan moet! Je bent romantisch maar weet ook zeker van wanten!
Janeyey, 46 jaar · Vilsteren
Plezier in bed is het voornaamste en ook waar ik graag voor ga met jou. Als ik dat kan hebben dan ben ik daar wel tevreden mee.