Prettig in de omgang, intelligent, intellectueel, vriendelijk, respectvol en betrouwbaar is wat ik in een man zoek. Het liefst wil je zelf ook een vast contact vriendschap waar meer bij komt kijken ( een stoute kant mag dan ook) en de vriendschap mag uitlopen tot een relatie.
Je bent een man die weet wat hij doet om een vrouw zich comfortabel te laten voelen met zichzelf. Je kunt zelfvertrouwen opbouwen en dat vind je ook leuk. Je moet ook een aardige persoon zijn.
Ik zoek in mijn leven een oprechte en eerlijke heer die zijn partner altijd als zijn medeplichtige ziet. Iemand die leuk is en een goed gevoel voor humor heeft. Hij vindt het leuk om alle dagen ten volle te genieten.
Niet te veel plannen, spontaan dingen ondernemen dat zit wel in jou. Jij zou ook graag weer een leuke vrouw vinden om dingen mee te gaan doen. En wat die dingen zijn, dat bedenken wij samen wel, zo lang wij er maar plezier in hebben.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Meegannn70, 47 jaar · Esbeek
Een man die een vrouw als ik lekker snel kan laten komen. Jij hebt die magische touch in je vingers ;) Je maakt me geil met 1 oogopslag...
Wilma, 47 jaar · Noordbergum
Ik zou het heel prettig vinden om gelijkgestemden te ontmoeten om mee te praten en misschien samen leuke dingen te ondernemen.
HelloKitty69, 48 jaar · Hooge Zwaluwe
Ben jij spontaan en ben je ook iemand die graag geniet van het leven. En het ook tijd vind om te gaan genieten van wat meer leuke
Dunieb0efie, 45 jaar · Holwierde
Jij zoekt een leuke en ondeugende dame. Vind het heerlijk om plezier te beleven en te genieten van elkaar. Maar daar naast
Space Girl, 49 jaar · Katwijk
jij kan gezellig kletsen en heeft humor. Vreemdgaan is not done. IK ZOEK GEEN VROUW
Make Me Wild, 49 jaar · Vlissingen
Jij vindt het erg opwindend om een genegeerde vrouw als mij te laten genieten. Dit windt jou meer op dan in een normale situatie.