Ik ben op zoek naar een leuke man die volwassen is, een geweldige kijk op het leven heeft en die graag zijn interesses met mij deelt. En natuurlijk, niet te vergeten, een man die mij speciaal en veilig kan laten voelen. Voel je vrij als je mij een bericht wilt sturen.
Dat ik regelmatig dagen van huis ben vind je niet erg. Je mist de warmte van een relatie. Wat kan ik verder zeggen? Dat het toch ook wel om de beroemde klik gaat. Gaan we die ontdekken of we die hebben?
Je vindt mij leuk genoeg om mijn droom uit te laten komen, ik weet niet of je er veel aan zal hebben maar ik zou je eeuwig dankbaar zijn en sta open voor meer plezier achteraf.
Ik wil meer over seks te weten komen, laat het me voelen en ervaren, ik weet dat het een magisch gevoel van binnen kan creëren, dus ik hoop dat iemand bereid is om dat met mij te doen!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Vrouwkuh, 48 jaar · Morkhoven
Het is toch wel het eerste gezicht het eerste gevoel wat je bij iemand hebt die bepaald of het iets word of niet word toch. Ik
NaoMien, 45 jaar · Drogeham
Vind jij het leuk om samen lekker op restauranten tocht te gaan! Zodat je ook niet alleen uit eten moet gaan, en dan helemaal
X-Ell-, 48 jaar · Krommenie
Zou je me willen leren kennen? Verrijk mijn hart en mijn leven. Jij bent iemand die graag lacht en het beste uit jezelf haalt
Qlimaxx, 47 jaar · Hasselt
Ik ben op zoek naar een leuke, spontane, betrouwbare man om samen leuke dingen mee te doen.
Shivankah, 46 jaar · Scheulder
man of vrouw dus, goed verzorgd, zin in sex en dit zonder drama en gedoe. Gewoon duidelijkheid over wat wel en niet. Klikt het?
Jipsiee, 46 jaar · Dikkele
Ik sta open voor een man met een lief en zacht karakter en die grappig is en die een hele positieve kijk op het leven heeft.