Haha je denkt een rood licht te zien en stopt en komt er dan achter dat je voor mijn profiel bent gestopt en als je dan toch stil staat kun je net zo goed een gesprek met mij aangaan toch?
Als we seks gaan hebben dan doen we dat echt niet alleen maar in bed. Ook buiten denk ik aan, buiten seks is te lekker voor woorden. Denk jij nu wat ik denk en doen wij daar iets mee?
Ik ben de dingen anders gaan zien nadat ik merkte dat het er allemaal eigenlijk niet zo toe doet. Ik wil gewoon een man die van mij houdt en voor mij zorgt en er voor mij is, net zoals ik voor hem zou willen doen.
Eerlijk dat vind ik heel belangrijk en ik ben er heel erg benieuwd naar wat jij werkelijk van mij vind? Vind jij mij ook sexy? Ik hou wel van een man die sex apeal uitstraalt dus dat is voor mij erg belangrijk dat je dat wel hebt!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Blondie19720707, 45 jaar · Venlo
Je bent eerlijk en doet je niet anders voor dan je bent, je vind zelf de binnenkant van iemand erg belangrijk. Je bent alleen
Dekleiedingen, 45 jaar · Antwerpen
Gewoon lief en gewoon aardig. Attent en weten hoe je met een dame om moet gaan. Dan zijn we al een stuk verder
Prescia, 46 jaar · Bellingwolde
Je zou in staat moeten zijn om een vrije tijd te hebben, zodat we snel een goede tijd kunnen hebben, dan ben je klaar voor mij,
Arnhemmeisje, 48 jaar · Arnhem
Een goed verzorgde man die weet waar hij van houdt. Het zou ontzettend leuk zijn als jij houdt van een avondje uit in een leuk
Dipke, 48 jaar · Nijeveen
Ik wil gewoon iemand die me wat meer aandacht geeft dat ik nu krijg!
Effeleuk, 49 jaar · Eexterveen
Iemand die het leven niet al te serieus neemt, die op zoek is naar ondeugende en spannende tijden. Geen extremen, alles veilig,