Ik heb iemand nodig die gevoelig genoeg is om me te begrijpen wat ik als vrouw in het leven doormaak, maar sterk genoeg om me te stimuleren en me niet te laten zitten. Ik ben op zoek naar iemand die me kan respecteren.
Ik wil meer over seks te weten komen, laat het me voelen en ervaren, ik weet dat het een magisch gevoel van binnen kan creëren, dus ik hoop dat iemand bereid is om dat met mij te doen!
Ik zou iemand willen die vriendelijk, grappig, intelligent is en zichzelf niet al te serieus neemt. Zolang je een goed persoon bent en iemand met wie ik een goed gesprek zou kunnen voeren, zou ik gelukkig zijn.
Goede persoon, tolerant, kalm, lief en aardig. Ik vind het ook geweldig dat de man heel duidelijke ideeën heeft en gepassioneerd is over sport en exotische, verschillende avonturen.
Jij bent een man die voor gevoel gaat en karakter, want zo ben ik namelijk ook. Ik vind het wel belangrijk dat je er verzorgd uit ziet. Lijkt het je wat om met mij in contact te komen dan zie ik jouw berichtje graag tegemoet.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Chakakan, 45 jaar · Leeuwarden
Ik ben op zoek naar een man die het lekker vindt om seks te hebben met iemand die niet de perfecte maten heeft. Eigenlijk zoek
Anna Rombaut, 46 jaar · Bree
Ik wil voor het leven een levenspartner zoals een soul-mate. Indien niet serieus, gelieve zich te onthouden
LittleDoll73, 45 jaar · Herselt
Een man die een sap uit mijn poesje wil. Een man die dol is op het likken van een nat kutje. Een man die mijn poesje zal likken.
Nyllla, 45 jaar · Ballum
Ik wil gewoon iemand die de leiding kan nemen zoveel als ik ... het is vermoeiend die persoon te zijn. Ik wil iemand die enthousiast
Gloor0, 47 jaar · Gendt
Wat ik mij nu zou wensen is dat jij een nacht met mij door zou willen brengen. Ik weet het, het klinkt misschien een beetje raar,