Ik ben op zoek naar iemand die van tedere seks houdt en die graag geniet van een vrouw. Ik wil een grote lul in me voelen en ik hou van rollenspellen. Dus als je mee wilt doen, is dat super!
Goede persoon, tolerant, kalm, lief en aardig. Ik vind het ook geweldig dat de man heel duidelijke ideeën heeft en gepassioneerd is over sport en exotische, verschillende avonturen.
Je zoekt er niet te veel achter gelijk. Je bent misschien zelf ook gescheiden en voor de rest maakt het me helemaal niks uit. Als het klikt en we leuk kunnen kletsen dan ben ik blij!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sub Marie1968, 49 jaar · Opmeer
Ik ben jouw sub en jij bent mijn nieuwe meester. Je weet van goed aanpakken en de touwtjes kort te houden. Graag zoek ik naar
KimberleyK, 46 jaar · Sint Hubert
Zoek je net als mij een leuke partner met wie jij je dagen weer wat leuker kan maken. Ben je het alleen zijn ook zat en wil je weer
Stekelbeesje, 46 jaar · Hilvarenbeek
Ik zoek vooral een goede vriend, een man waarmee ik dezelfde interesses kan delen. Die er goed verzorgd uitziet en spontaan
Jenfary, 48 jaar · Lauwe
Jij gaat mij neuken waar en wanneer jij maar wilt en wanneer ik wil en we zullen een te gekke tijd hebben!
Wilma, 47 jaar · Noordbergum
Ik zou het heel prettig vinden om gelijkgestemden te ontmoeten om mee te praten en misschien samen leuke dingen te ondernemen.
Alla43ka, 49 jaar · Castricum
Ik ben op zoek naar offerte, patiënt en lieve man, die zal begrijpen en mij steunen in ingewikkelde situaties en mijn toekomstig