Ik hou van een heerlijke tijd met een super fijne vent. Ik verlang er naar en weet op dit moment ook niets beters. Een flirt een zoen en wie weet wat er verder nog van gaat komen.
Ik ben op zoek naar een spontane man met humor. Je hoeft ook niet altijd de deur uit om het gezellig te kunnen maken? Want ik vind het zelf heerlijk om gewoon ook samen lekker een avond thuis te zijn. Maar niet iedere avond, vind het ook heerlijk om de stad in te gaan.
Als je naakt bent, word je gedwongen slipkousen en lingerie aan te trekken. Mijn handen zullen over je heen rennen en je zult er allebei een hekel aan hebben en ervan genieten in gelijke mate. Je moet je onderwerpen en weten dat het verkeerd is, maar het is een diepe drang die je inhaalt.
wie is de juiste man van mijn leven? de man die liefde, zorg en trouw zal zijn aan mij, ik geloof in saamhorigheid en ik ben ook een christen, dus ik heb een man nodig die geweldig is en een goed gevoel voor humor heeft. Kun je zo'n man zijn?
Je bent hier op zoek naar een al wat oudere dame waarmee je goede gesprekken kunt voeren. Je houdt niet van die jonge meiden en hebt liever iemand van je eigen leeftijd. Je weet hoe je iemand een goed gevoel kunt geven.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
X Alissa, 48 jaar · Geleen
Ik ontmoet graag een persoon die een vriend of metgezel kan zijn. Ik vind het leuk om hier een vrijblijvende vriend te hebben.
Rijpvoorjou, 48 jaar · Assen
Je bent geil net als ik.
Jada71, 46 jaar · Aalsum
Een soort mensen die dezelfde houding hebben als de mijne. Een soort man die zo begripvol kan zijn in een vrouw die veel gemoedstoestanden
Ineke1970, 46 jaar · Monster
Vrij zijn maar toch samen. Dat is eigenlijk wat ik zoek in een relatie. Hoe we dat kunnen invullen weet ik niet maar denk dat
Liefdesengel, 47 jaar · Mechelen
Een man die veel liefde kan geven.
StoutexMia, 45 jaar · Kortrijk
Als je altijd nat bent dan is dat best wel lekker, maar ik moet wel een man hebben die ook een hoog libido heeft zodat we niets