Ik vind het vooral erg belangrijk dat jij een beetje mensenkennis hebt, dat jij communicatief vaardig bent en een leuke baan hebt. Kinderen is natuurlijk geen probleem. Van karakter vind ik eerlijk, open, gezellig, positief en heerlijk romantisch erg belangrijk. Kan jij jouzelf hierin vinden?
Ik heb iemand nodig die gevoelig genoeg is om me te begrijpen wat ik als vrouw in het leven doormaak, maar sterk genoeg om me te stimuleren en me niet te laten zitten. Ik ben op zoek naar iemand die me kan respecteren.
Ik zou het niet fijn vinden als spullen wel een erg belangrijke rol in jouw leven zou spelen, omdat dat dan gaat botsen. Verleid me met lieve woordjes en een romantisch etentje onder het maanlicht in plaats van met mooie spullen. Je bent lief, sociaal en easy going, word niet snel boos en gaat ervoor. Hoop
U bent discreet en wilt eenmalige seks of vaker. U bent woont in de buurt of heb de mogelijkheid om deze kant op te komen ;( en anders komen we daar vast wel uit.
Dat ik regelmatig dagen van huis ben vind je niet erg. Je mist de warmte van een relatie. Wat kan ik verder zeggen? Dat het toch ook wel om de beroemde klik gaat. Gaan we die ontdekken of we die hebben?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
R0bin71, 45 jaar · Kampen
Volgens mij heb ik al heel wat over mijzelf prijs gegeven nu. Ik zou het erg fijn vinden als jij ook nog wat over jouzelf verteld.
JEN69x, 48 jaar · Vinkeveen
Ga je geil zijn vanwege mij? Laten we vandaag iets moois maken. Ik weet zeker dat we deze zo goed voor ons kunnen maken. Ik zal
Kretadate, 48 jaar · Biddinghuizen
Ben jij de man die bij me past en die mij als "niet officieel vastgesteld ADHD-tje" kan bijhouden..laat dan maar
Kimmie197197012, 46 jaar · Aerdt
Man met interesse in het leven en een zijn hart op de juiste plek. Zelf ben in weg van de quest (tijdschrift) en wetenschap programma's.
ToedayyyS, 49 jaar · Loenhout
Ben jij: Lief, spontaan, romantisch, gek op leuke dingen doen en bovendien single en beschikbaar voor mij? Dan hoor ik graag
Ellis0, 49 jaar · Horn
Ben je een leuke lieve man tussen de 46-55 jaar. Kids geen probleem. En houd ook van de dingen die ik leuk vind.