Lekker gek of zelfs een beetje geflipt. Tussen de dieren wonen op een boerderij is waar je van droomt. Je houdt van massages en natuurlijke producten. Een lieve, speciale dame schrikt je niet af.
wie is de juiste man van mijn leven? de man die liefde, zorg en trouw zal zijn aan mij, ik geloof in saamhorigheid en ik ben ook een christen, dus ik heb een man nodig die geweldig is en een goed gevoel voor humor heeft. Kun je zo'n man zijn?
Een man die het niet serieus neemt en altijd grapjes maakt als we samen zijn. Wie heeft een goed gevoel voor humor en kan me telkens laten glimlachen als ik bij hem ben. OPen-gericht en open voor een serieuze relatie wanneer we op elkaar klikken. Energiek en actief in bed!
Feesten en reizen moet jij echt wel leuk vinden. Graag zou ik ook wel willen weten naar wat voor feesten jij meestal gaat. En heb jij een beetje een gezellige vriendengroep? En reizen, waar ga jij graag heen om te ontspannen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Bregjeanna, 47 jaar · Raalte
laat ik nog even open staan
01Marymary, 47 jaar · Hoogenweg
Ik ga ervoor zorgen dat we nu genieten van alle dingen die we voor elkaar kunnen doen. Ik zal al het goede doen dat het leven ons
Laurasingle69, 48 jaar · Waverveen
Ondernemend en je staat sterk in je schoenen. Sociaal en eerlijk zijn trekt mij ook erg aan. Open staan voor anderen en een
Psstlief, 48 jaar · Ramsel
Leuk en lief, dat is voor mij het belangrijkste. Niet een saaie man die alleen maar tv kijkt en aan zijn kont krabt uit verveling.
Maaaaiiikehaai, 49 jaar · Aartselaar
Ben jij ook net als ik een echt gezelligheidsmens, hou je van genieten en vind je het leuk er lekker op uit te gaan maar mis je
DownUndr, 45 jaar · Lierop
de nederlandse mannen zijn anders dan de australiers, wel in positieve zin natuurlijk. ik hou van uitgaan, lekker eten en