Je moet heel voorzichtig zijn met me, tijd aan me geven en laat me weten waarvoor je hier bent. Word ondeugend en vertel me wat je nu gaat doen, ik word er nu al opgewonden van.
Heel nieuwsgierig naar hoe jouw leven eruit ziet en wat je mist in het leven. Of wat je ooit nog graag eens zou willen doen, daar kunnen we best over praten toch?
Ik wil alles hebben en het echt laten gebeuren. Het is zo goed en ik ben altijd blij om mijn doel te bereiken. Het is zo'n geil gevoel om de seks te hebben die ik nu echt nodig heb!
Natuurlijk vind ik het geweldig om er een goede relatie aan over te houden. Maar alles op zijn tijd. Denk je, ja! Ze is naar mij op zoek! Dan hoop ik je snel van je te horen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hetenicole, 47 jaar · De Bilt
je bent een voetbalfan en ziet het wel zitten om samen met mij te supporteren voor ons Oranje.
Elineeee, 48 jaar · Hijken
Een serieuze man die mij ook serieus neemt. Maar toch genoeg humor hebben en relativeringsvermogen. Iemand die het leuk
NorahUUG, 45 jaar · Leeuwarden
Ik hoop dat dit het begin is van iets geweldigs en leuks voor ons. Ben je hier om me alle dingen te geven die ik nu wil? Vertel me
Danie70, 47 jaar · Venebrugge
Ben jij de type man die graag samen dingen onderneemt? samen in de keuken staan of een lekkere lange strandwandeling en over
RoellieXxX, 46 jaar · Emmeloord
Spontaan zijn is aan de orde van de dag. Ik heb iemand nodig die me kan helpen uit mijn schulp te komen. Iemand die begrijpt en
Stceyy, 48 jaar · Rolde
Ik wil dat je goed voor me bent. Dat is alles waar ik hier om vraag. Je kunt ook een romantische kerel voor me zijn. Kunnen we dat