Ik ben op zoek naar een jonge (!) en energieke man om af en toe sex mee te hebben. Het liefst een man van begin twintig. Ik hou van uitdagende en hete sex en ben eigenlijk overal wel voor in.
Alles begint met een klik maar ik heb geen beschrijving van de perfecte man. Aan iedereen scheelt wel iets, aan mij ook. Maar als je elkaars minpuntjes net zo goed kunt accepteren dan komt alles goed. Graag serieuze reacties van iemand die er net zo goed ook écht voor wilt gaan en dit niet ziet als
Als jij ook op zoek bent naar een goede relatie, dan ben ik hier voor jou. Laten we goed zijn voor elkaar. Ik ben klaar voor alles wat je voor mij kunt doen.
Ik zou iemand willen die vriendelijk, grappig, intelligent is en zichzelf niet al te serieus neemt. Zolang je een goed persoon bent en iemand met wie ik een goed gesprek zou kunnen voeren, zou ik gelukkig zijn.