Ik zou het niet fijn vinden als spullen wel een erg belangrijke rol in jouw leven zou spelen, omdat dat dan gaat botsen. Verleid me met lieve woordjes en een romantisch etentje onder het maanlicht in plaats van met mooie spullen. Je bent lief, sociaal en easy going, word niet snel boos en gaat ervoor. Hoop van jou te horen.
Iemand die een constante in mijn leven wordt. Niet alleen om tegenslagen te verwerken maar ook om gewone leuke dingen mee te delen. Samen lachen, samen huilen,... Een man die een breed interessegebied heeft en over verschillende onderwerpen kan mee praten.. Ook een gezonde dosis humor heeft. Kortom,
Prettig in de omgang, intelligent, intellectueel, vriendelijk, respectvol en betrouwbaar is wat ik in een man zoek. Het liefst wil je zelf ook een vast contact vriendschap waar meer bij komt kijken ( een stoute kant mag dan ook) en de vriendschap mag uitlopen tot een relatie.
Ik ben wat uiterlijk betreft niet kieskeurig, ik vind het wel niet zo leuk om iemand te leren kennen die onverzorgde tanden heeft en met vuile nagels rondloopt. Uiteindelijk is karakter toch belangrijker voor mij.