Ben jij die man die lekker stout is, een avontuur aan durft. Een man die samen een geweldige spannende tijd wilt aan gaan, lief netjes maar ook alles is wat een vrouw aantrekt.
Ja je ziet wel ik heb de sprong gewaagd hier een leuke vent te vinden, liefst niet iemand die veel jonger of ouder is, maar iemand die me begrijpt en net zo in het leven staat als ik. Serieus bezig met mijn carriere, maar ook genieten van alle kleine dingen in het leven, genoeg meegemaakt goede en slechte dingen
Ben je goed in het regelen van dingen zoals ik? Als je je ook geïrriteerd voelt als je spullen niet op de juiste plaats liggen. Ik weet dat je het gevoel ervan kent. We kunnen samen minstens een keer per week of in een maand tijd doorbrengen.
Jij vindt het heerlijk om over mij heen te plassen en te poepen, maar je wilt het ook lekker zelf voelen , die warme straal op je lichaam en je wordt daar heel erg geil van. Je wilt mij graag verwennen en staat nu al te popelen!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
NewBlond, 52 jaar · Bunnik
Een man die in mijn leven wat kleuren kan brengen, zodat ik weer inspiratie vind. Een man die heel dapper is zoals ik. En als
Kg1212, 51 jaar · Alkmaar
volgt
Debby67, 50 jaar · Wormer
Je bent een man die midden in het leven staat. Hartelijk en warm, dat is eigenlijk wat ik zoek in een man. Ik kan hier wel een heel
Gompie2, 53 jaar · Schoonrewoerd
Hoe zit dat eigenlijk bij jou, als ik mag vragen? Ben jij soms ook iemand verloren, die je close was? En weet je een beetje hoe
Carja-Stel-Zij, 50 jaar · Culemborg
volgt
GezelligeHIAse, 50 jaar · Katwijk
Wat ik van jou verwacht is dat je graag geniet van het leven en van kleine dingen. Verder ben je gewoon jezelf en blijf je jezelf.