Jij staat er ook ontspannen in. Voor jou geen relatie (of die heb je al dat maakt me ook niet uit) maar een leuke date af en toe zonder dat er verder dingen moeten of verwacht worden. Ik vind het wel leuk als jij ook van lingerie houdt en lekker met attributen wil spelen.
Een leuke niet rokende man want ik wil graag gestopt blijven en niet getriggert worden om weer te beginnen, wel graag serieuze mannen want ik zit niet op losse contacten te wachten.
Zuivere en pure liefde is iets dat ik de laatste tijd mis en ik wil het terug vinden. Dat is mijn belangrijkste doel en ik weet dat we ervoor moeten gaan. Heb jij hier het zelfde idee over, en zou je ervoor gaan?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sharon , 52 jaar · Groningen
Humor, eerlijkheid, sporter, houd van lekker buitenlands eten, uitgaan op zijn tijd, moet van dieren houden hoeft niet
Anal-Lies, 52 jaar · De Bilt
Ik ben op zoek naar een geheime sexrelatie die, hoe gek het ook klinkt, de stoutste sexdingentjes met mij wil doen. Jij bent
Ingrid , 53 jaar · Amersfoort
lieve jongen,,,
Mandolyne, 54 jaar · Barneveld
Een man om leuke ervaringen mee te delen, samen veel plezier beleven. Op vakantie, een festival, gezellig naar de kroeg.
HelloGoodbye, 51 jaar · Assen
Een leuke lieve man met wie ik samen gezellig kan babbelen. Samen in elkaars armen tv kijken met een wijntje.
AlexisH, 51 jaar · Bovenkarspel
Ik hoop een beetje op een romantische ingestelde man die de tijd wilt nemen om er een paar geweldige avonden van te gaan maken.