Je bent iemand die weet hoe je romantisch moet zijn met een vrouw die je echt leuk vindt. Ik wil geen vriendje hebben, dus vraag het mij niet. Ik geef de voorkeur aan alleenstaande jongens omdat ik ook geen hartenbreker wil zijn. Maar dat laatste deel kan verder worden besproken, afhankelijk van hoe leuk ik je vind.
Je bent ook heel grappig ;-) Maar zonder dollen, ik hoop wel dat je in bent voor een lolletje en niet snel in je wiek geschoten, want ik neem heel weinig echt serieus en zie altijd van alles de positieve kant in.
Ik heb een man nodig die me lekker komt neuken zo nu en dan. Ik heb het nodig om weer een beetje gelukkig te worden. Ben je bereid dat te doen voor me?
Ik zoek een man waar ik mee kan lachen maar die ook met me mee kan huilen, een echt een maatje dus. Ben jij de man die ik daarnet heb beschreven dan wacht ik jouw bericht vol spanning af.