Deze rijpe 37-jarige vrouw komt uit Utrecht en is op zoek naar een knaap voor sex! Stuur Klefkutje34 een mailtje en spreek wat af!
Klefkutje34, 37 jaar · Utrecht
♥ Utrecht
♥ Ik heb zwart haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik heb een slank lichaam
Klefkutje34 is op zoek naar: zeg ik later
Stuur een berichtje aan Klefkutje34 Meteen sexdaten met Klefkutje34 Afspreken
Ook deze rijpe vrouwen uit Utrecht zijn nog op zoek naar sex
JolandaCool, 53 jaar · Attenrode
♥ Vlaams-Brabant ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je bent ook heel grappig ;-) Maar zonder dollen, ik hoop wel dat je in bent voor een lolletje en niet snel in je wiek geschoten, want ik neem heel weinig echt serieus en zie altijd van alles de positieve kant in.
Zend
Twinkel1966, 51 jaar · Diest
♥ Vlaams-Brabant ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Ben een heel leuke spontane dame met principes, ook altijd sportief geweest, ik hou niet van ruzies, meer van gezelligheid, romantic, lekker etentje, glaasje witte wijn en gezellig in elkaars armen filmpje kijken, en ben ook avontuurlijk aangelegd, dus reizen ook avontuurlijke, en skiën, ben nog
Zend
Warejacobina, 53 jaar · Grimbergen
♥ Vlaams-Brabant ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Volgt
Zend
Missmadge, 50 jaar · Kester
♥ Vlaams-Brabant ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Een romantische, opwindende en gezellige man met vooral humor geniet voor mij de voorkeur! Liefst ook sportief, verzorgd en netjes gekleed!
Zend
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Stillhot, 52 jaar · Aardenburg
Lief, romantisch, maar ook ervaren?
Gonny3, 50 jaar · Emmen
Volgt
Handlewith, 50 jaar · Massemen
Ga lekker met mij mee op een avontuur. Laten we ervoor zorgen dat het nooit ophoud en elke dag wel iets te doen hebben met elkaar.
Indeopmars, 50 jaar · Lelystad
Een gezellige man die net als ik lekker positief is, het fijn vind om het samen gezellig te maken en vooral er voor kan zorgen
Singeltjes, 51 jaar · Tiel
De man waar ik naar op zoek ben moet vooral zichzelf zijn
Joselove, 53 jaar · Echt
ik zoek lieve vriend ,die me neemt hoe ik ben,ik kijk niet zo naar het uiterlijk,hij moet me alleen wat te bieden hebben,om