Je zou me moeten berichten als je me beter wilt leren kennen. Ik zal waarschijnlijk de hele nacht doorgaan als je je interesse in mij hebt getoond. Je wilt vrienden met me zijn. Je bent oprecht en eerlijk. Je respecteert iedereen. Je discrimineert niet. Je houdt van honden / dieren, natuur, muziek, films, strand, eten, reizen.
Je doet wel een beetje moeite voor een vrouw. Je weet wat werken in wisseldiensten is, of hebt er begrip voor. Je weet te verrassen en hebt interesse in een ander.
Ben jij avontuurlijk? Iemand die me een beetje durft te pushen om iets aan te durven, me net over die streep duw en dat tikkeltje moed geeft om de sprong in het onbekende te maken? Zowel letterlijk als figuurlijk. Heb je zelf ook nog leuke ideetjes dan hou ik me warm aanbevolen, wel iets avontuurlijk en gedurfd.
Ben een heel leuke spontane dame met principes, ook altijd sportief geweest, ik hou niet van ruzies, meer van gezelligheid, romantic, lekker etentje, glaasje witte wijn en gezellig in elkaars armen filmpje kijken, en ben ook avontuurlijk aangelegd, dus reizen ook avontuurlijke, en skiën, ben nog
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
GewoonTara, 54 jaar · Almere Buiten
Leuk en gezellig? Dat zijn de belangrijkste eigenschappen. Samen dingen ondernemen en vanzelf zien wat het schip strandt.
Mierelva, 53 jaar · Amsterdam
Ik zoek een serieuze man
1stJill, 50 jaar · Veere
Je moet iemand zijn waarmee ik kan opschieten anders zal het niet echt werken. Ik wil dat je een goed gemanierde gentleman
DeBlackNun, 50 jaar · Delfzijl
Vind jij buitenseks ook zo heerlijk? Laat het mij weten en dan kunnen wij gaan afspreken, en misschien als het bevalt kunnen
Truus 47, 51 jaar · Delft
volgt
Inspirerend, 50 jaar · Brugge
Liefdevol, passievol, ondernemend, onderzoekend, levensgenieter, zoekende en open.