Je hoeft niet ervaren te zijn in BDSM maar er wel voor open staan. Je bent dominant en houd er van om mij opdrachtjes te geven ook al zijn we niet bij elkaar. Het gaat allemaal wel op basis van goed vertrouwen en respect naar elkaar toe.
Een gezellige en spontane man die net als ik een beetje behulpzaam is, en in is voor liefde en gezellige dingen samen te doen. Ik hou van mannen die durven hun gevoel te tonen, zich niet stoerder voor doen dan ze zijn en gewoon echt respect heeft voor een vrouw.
Ben je goed in het regelen van dingen zoals ik? Als je je ook geïrriteerd voelt als je spullen niet op de juiste plaats liggen. Ik weet dat je het gevoel ervan kent. We kunnen samen minstens een keer per week of in een maand tijd doorbrengen.