Ik kan sexy praten en zijn als je wilt dat ik sexy ben, ik ben goed in je opgewonden maken. Wil je weten of dat waar is, dan moet je dat maar snel zelf ervaren, niet aarzelen en laten we het gewoon doen!
Jonger of ouder dan mij maakt mij niets uit. In bed zijn leeftijden gewoon nummers en zegt niets over wat we doen. Ik hou van een man die zichzelf goed verzorgd. Verwacht dat in ieder geval. En als het klikt lijkt het mij leuk met een etentje te beginnen. Goed plan?
Een eerste afspraak wat het begin kan zijn van een lang leven nog samen. Ik zie het al voor me, maar of jij dat ook voor je ziet weet ik niet. Laten we dus eens een leuk gesprek gaan hebben, over alles wat je bezighoud. En dan gaat de zon misschien snel weer eens schijnen in onze levens.
Maakikkans1966, 51 jaar · Deurne
♥ Vlaams-Brabant ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Je bent heet en gewillig maar ook een beetje dominant? Je vind het niet erg dat ik niet hier geboren ben en wil eens een ander dametje proeven dan het Belgische chocolaatje ;)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LotuSS196504, 52 jaar · Broek op Langedijk
Jij bent een leuke spontane man, niet uit op gekke dingen maar gewoon die dingen die we kunnen doen om elkaar wat beter te leren
X-Engelina-X, 50 jaar · Velp
Als je goed wilt zijn voor mij, weet ik zeker dat dit leuk voor ons gaat worden. Ik weet zeker dat we het geweldig kunnen maken
Carrie Xxx, 54 jaar · Maarssen
Ik zoek: Iemand waar ik op kan vertrouwen en iets mee op kan bouwen, iemand die er voor je is als je hem nodig hebt. Zoek twee warme
Carja-Stel-Zij, 50 jaar · Culemborg
volgt
Findmeplease, 53 jaar · Harlingen
Je bent bereid om seks te hebben met een oudere vrouw zoals ik, je zult me steeds weer plezieren elke keer dat we seks hebben!
Sophiesex, 51 jaar · Goes
Een man die openstaat voor nieuwe dingen op sex gebied. Je hoeft niet vrijgezel te zijn hoor voor me, als je het maar heerlijk