Ben jij ook een levensgenieter en dol op reizen. Wil jij ook nog veel van de wereld zien en kan jij van de kleine dingen in het leven ook erg genieten. Ik vind het wel belangrijk dat je zelf ook een leuk sociaal leven hebt en dat je een zelfstandige man bent. Een rugzak hebben we allemaal dus daar maak ik geen probleem van. Wel zou ik het erg op prijs stellen als je een single man bent want ik wil geen tweede keus zijn.
Ben je goed in het regelen van dingen zoals ik? Als je je ook geïrriteerd voelt als je spullen niet op de juiste plaats liggen. Ik weet dat je het gevoel ervan kent. We kunnen samen minstens een keer per week of in een maand tijd doorbrengen.
Ja verliefd worden dat wil ik zo graag weer eens. Eigenlijk zie ik er erg veel voordelen aan. Leuk, gezellig, en zeker niet meer alleen.. Ik ben niet jaloers aangelegd. Jij hopelijk ook niet.