Ben een heel leuke spontane dame met principes, ook altijd sportief geweest, ik hou niet van ruzies, meer van gezelligheid, romantic, lekker etentje, glaasje witte wijn en gezellig in elkaars armen filmpje kijken, en ben ook avontuurlijk aangelegd, dus reizen ook avontuurlijke, en skiën, ben nog
Jonger of ouder dan mij maakt mij niets uit. In bed zijn leeftijden gewoon nummers en zegt niets over wat we doen. Ik hou van een man die zichzelf goed verzorgd. Verwacht dat in ieder geval. En als het klikt lijkt het mij leuk met een etentje te beginnen. Goed plan?
U bent niet iemand die de hele dag alleen maar op de zetel hangt, een keer is niet erg. Maar er moet wel een beetje actie in u inzitten. U wilt samen met mij een nieuwe start maken en het verleden achter u laten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
NietAllenMeer, 50 jaar · Kerkrade
Graag genieten van sex, van humor houden,
Gerdauittiel, 54 jaar · Tiel
Kun jij heel gemakkelijk je grenzen verleggen en er over heen stappen. Niet gelijk nee roepen maar alles benaderen met misschien.
Gerdjy, 53 jaar · Enschede
Het hoeft van jou allemaal niet zo hard en stoer, je kunt je openstellen voor een vrouw die het wat rustiger aan wilt doen. Maar
Hebhetnodig44, 50 jaar · Doetinchem
Een leuke man voor vrijblijvende en ongeremde hete nachten. Wil je weten wat mijn voorkeuren zijn? Vraag het maar aan me en
Kaa08, 54 jaar · Almelo
Herkenbaar mijn verhaal? Wil jij ook nu het leven omarmen en er alles uithalen? Niet uitstellen meer, daar kunnen we alleen
Mjaennudan, 51 jaar · Doesburg
Je wilt ook niet echt gevonden worden, Maar je laat het allemaal een beetje op je af komen. Dat is denk ik dan zo het beste?