Een gezellige en spontane man die net als ik een beetje behulpzaam is, en in is voor liefde en gezellige dingen samen te doen. Ik hou van mannen die durven hun gevoel te tonen, zich niet stoerder voor doen dan ze zijn en gewoon echt respect heeft voor een vrouw.
U bent niet iemand die de hele dag alleen maar op de zetel hangt, een keer is niet erg. Maar er moet wel een beetje actie in u inzitten. U wilt samen met mij een nieuwe start maken en het verleden achter u laten.
Mijn hoop is een man te vinden die mij een fijn gevoel kan geven. Dat we samen hard met elkaar kunnen lachen en fijne gesprekken kunnen voeren. Iemand die ook weet dat echte geluk in kleine dingetjes zit.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sjeeeej, 51 jaar · Pieterburen
Echte eisen als het bij een man die heb ik niet behalve dat je een respectvolle man bent die het fijn vind om het samen ook gezellig
Mierelva, 53 jaar · Amsterdam
Ik zoek een serieuze man
Strangeress, 50 jaar · Almere
een knappe vent die mij draagt met zijn sterke armen.
LeyLes, 51 jaar · Domburg
Een man die dol is op een naakt lichaam van een vrouw. Een man die zal genieten tijdens mijn dans. Een man die zich helemaal geil
Bettine 45, 52 jaar · Rotterdam
ik ben benieuwd, gezellig, schoon en betrouwbaar zijn de belangrijkste eigenschappen denk ik
Zinin64, 53 jaar · Schokland
Als je altijd zin hebt ben je bij mij op het juiste adres. Stuur dus snel een berichtje.